Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za rady, powiedzcie może jak zrobić w to miejsce 10 losowych wpisów i w miejscu top 10 kat. 5 losowych kategorii.

Coś pasuje dać na to miejsce bo pusto będzie no i podlinkuje losowe podstrony. Dzięki z góry za porady.

W sumie też by mnie to interesowało ;)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kasuje co jakiś czas punkty, by chociaż jakaś rotacja była, ale fakt kasowanie wpisów za nabijanie średniej to złym pomysłem nie jest :)

Zoozool Jak kasuje się punkty ?

Optymalizacja > Wyczyść oceny

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też w sumie zauważyłem problem z nabijaniem ocen, litości jednak nie mam, bo w nagrodę kasuję wpis plus banik ;)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość, aby ustalić, żeby wpisy z danej kategorii nie wyświetlały się w ostatnio dodanych stronach na głównej?

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość, aby ustalić, żeby wpisy z danej kategorii nie wyświetlały się w ostatnio dodanych stronach na głównej?

Nie to już troche zbyt skomplikowane (dodatkowe zapytania do bazy o relacje itd.)

to jak tam, kiedy będzie 1.4 do pobrania? ;)

podbijam ;)

Jutro :)

A Ty i tak dostałeś BETE więc byś się pochwalił co na niej zdziałałeś :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość, aby ustalić, żeby wpisy z danej kategorii nie wyświetlały się w ostatnio dodanych stronach na głównej?

Oczywiście, że jest. Niestety, może któryś z forumowiczów będzie miał czas, by wykonać ją za darmo ;)

@Generał -> A no, postawiłem sobie na dwóch zielonych katalogach, na razie jeszcze nic ciekawego.

Zobaczysz, jakie katalogi pojawią się w takim razie niedługo :>

Edytowane przez SEOThemes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W swoim katalogu mam ustawiony pewien próg PR dla stron które mogą być zgłoszone. Dobrze się to sprawdza do wstępnego odcedzania spamu, syfu i młodych stron w budowie. Jednak z uwagi na opóźniający się update PR i pojawiające się teorie na temat jego dalszego istnienia, zastanawiam się czy selekcję stron można by prowadzić w oparciu o inny parametr witryny (i ewentualnie jaki). Płatność sms by się zapewne sprawdziła, ale chcę utrzymać "darmowość" katalogu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do wersji 1.4 jest już dostępna z poziomu Panelu Administratora (zakładka Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacje - tam reszta instrukcji).

Lista zmian i poprawek:

• Wybór sortowania wpisów w Panelu Administracyjnym

• Nowe pole formularza katalogu firm - upload obrazka np. loga

• Opcja dodawania wpisów dopiero po zalogowaniu

• Nowe boxy m.in. ostatnie komentarze, losowe wpisy itp.

• Opcja wpisania dodatkowych komentarzy do pól formularza katalogu firm

• Całkowite przeniesienie kwestii językowych z Panelu Administracyjnego do plików languages/

• Opcja edycyjna pozwalająca przypisać wpis danemu użytkownikowi

• Opcja slajdera w okienku reklamowym

• "Tajny kod płatności" - pozwala ominąć płatność przy dodawaniu wpisu przez usera

• Opcja NIE wysyłania powiadomienia mailowego przy moderacji konkretnych wpisów

• Powiadomienia dla administratora o nowych wpisach

• Mozliwość ustawienia pozycji grup wpisów w formularzu

• Możliwość ustawienia opcji "publiczne/prywatne" pole formularza katalogu firm (prywatne dane widoczne tylko dla admina w PA)

• Możliwość blokowania samych subdomen (czyli samą domenę będzie można dodać)

• Eksport/import adresów blokowanych

• Opcja tworzenia backupu danych bazy danych z poziomu Panelu Administracyjnego

• Opcja przełączenia wysyłania maili metodą SMTP zamiast funkcją mail()

• Nowe preferencje dla grup wpisów np. najwyższa pozycja w wynikach wyszukiwania

• Mapka Google z możliwością łatwego włączenia w Panelu Administracyjnym

• Możliwość "wyciągnięcia" w listę wpisów podkategorii w której wpis się znajduje jako link lub zwykła nazwa

• Ocena strony przez moderatora

• Zapisywanie kodu użytego podczas dodawania strony

• Blokada IP usera dodającego komentarz

• Możliwość ustawienia pozycji dla linków

• Ograniczenie liczebne w grupach wpisów

• Informacja o grupie wpisów w liście wpisów w Panelu Administracyjnym

• Szybka informacja OD moderatora podczas moderacji wpisu

• Szybka likwidacja <br /> podczas moderacji wpisów

• Wyszukiwanie w Panelu Administracyjnym wpisów po e-mailu

• Mozliwość wyłączenia dostępu do katalogu na okres np. prac technicznych

• W liście wpisów w grupie w PA informacja gdzie znajduje się link zwrotny

• Sprawdzanie unikalności wpisu

• Dodatkowe zabezpieczenia przez dodawarkami

• Mapka województw Polski z możliwością łatwego włączenia w Panelu Administracyjnym

• Opcja wyłączenia płatności dla modyfikowanych wpisów

• Opcja przełączenia miniaturek na system shrinktheweb.com lub własny

• Możliwość użycia BBcode w opisach kategorii/podkategorii

• Dalsza optymalizacja zapytań do bazy - skrypt działa jeszcze szybciej i mniej obciąża serwer

• Poprawić komunikat o braku strony z linkiem zwrotnym

• Dodać informację o linku no-follow w formularzu dodawania wpisu

• URL w formularzu dodawania wpisu pobierany z formularza z input disable a nie z sesji

• Automatyczne usuwanie przez system tagów bbCode przed zapisaniem wpisu do bazy jeśli opcja dodawania została wyłączona

• Poprawki formularza dodawania strony

Demo na stronie https://www.demo.seokatalogi.pl zaktualizowane (login i hasło do PA: seokat_demo)

W panelu dostępna również nowa paczka instalacyjna.

-----------

Aktualizacja jest zgodna wstecz czyli można aktualizować do 1.4 zarówno 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 jak i 1.31 - mogą jednak wystąpić problemy z plikiem licencyjnym (bo w nowszych wersjach się trochę różni) więc w katalogu z paczką aktualizacyjną jest stary plik license-old.zip - proszę go w razie problemów rozpakować do includes/. Tak samo z kodowaniem bazy danych - jeśli po aktualizacji zobaczymy krzaczki na stronie to w katalogu z paczką aktualizacyjną jest stary plik db-old.zip - proszę go w razie problemów rozpakować do includes/.

Jest trochę OBOWIĄZKOWYCH i sporo NIEOBOWIĄZKOWYCH zmian w templatce więc tych którzy używają niestandardowej templatki lub zmodyfikowali default odsyłam do pliku readme_update-polish.txt.

-----------

Uwaga - w związku ze sporą ilością zmian w templatce na https://www.seokatalogi.pl w zakładce KUP TERAZ po zalogowaniu można wykupić zlecenie aktualizacji za 50zł + VAT - to głównie dla tych którzy nie potrafią lub którym się nie chce zrobić aktualizacji samodzielnie. (przy większych ilościach katalogów do aktualizacji proszę już o kontakt na kontakt@seokatalogi.pl w sprawie negocjowania lepszej ceny :))

Uwaga - jeśli ktoś ma modyfikacje "na życzenie" NIECH W ŻADNYM WYPADKU nie wykonuje aktualizacji samodzielnie. Proszę podać dane do PA i FTPa na kontakt@seokatalogi.pl lub PW to sami zajmiemy się aktualizacją.

Odnośnie planów na najbliższą przyszłość - to przede wszystkim wszelkie poprawki tego co nie wychwycili testerzy a co Wy na pewno znajdziecie :P, spore uzupełnienia w instrukcji na https://www.blog.seokatalogi.pl (bo w 1.4 jest całe mnóstwo nowych trików) i przynajmniej kilka dni zasłużonego mam nadzieję urlopu :D

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności