Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie kat w hekko - tam z tego co pamiętam kiedyś namieszali z latin1.

Daj dane do FTPa na kontakt@seokatalogi.pl - zaraz się tym zajmę.

wysyłam na email

kiedyś byłem w hekko - zgroza a teraz w linuxpl.com

pzdr

nafri

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak klikam na sprawdź aktualizacje to nie ma w ogóle reakcji ze strony skryptu. Nie wiem czy wystarczy wtedy pobrać z PA seokatalogi aktualną wersję przypisaną do domeny i nadpisać pliki? Mam parę katow co nie było zmian w strukturze kodu więc nie byłoby wtedy chyba problemów z taką aktualizacją?

Skuteczny Katalog stron | Niezwykły katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz w hostingu zablokowaną funkcję simplexml_load_file - odezwij się na kontakt@seokatalogi.pl - podeślę paczkę aktualizacyjną i napisze co masz zrobić.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie idzie dość sprawnie - kilka małych bugów już poprawionych.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Trzymałem kciuki że upgrade przejdzie mi jak po maśle i faktycznie tak było. Bardzo się cieszę. Tylko pojawił mi się problem z Meta tagami kategorii, podkategorii no i samych wpisów. Na chwilę obecną kategoria wyświetla mi się tak:

Kategoria: A - adres.pl

Kategoria: B - adres.pl

Kategoria: C - adres.pl

przy ustawieniu:

Kategoria: %name% - %title%

Dziękuję za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na katalogu "bez szablonu" wrzuciłem 1.4 i z małymi problemami (wynikłe z mojej nieuwagi :) ) i z pomocą Generala zadziałało ;) Chociaż no ja dodałbym od razu uwagi:

mianowicie wg mnie aktualizacja bazy powinna być wywołana oddzielnym plikiem update, czy coś tam takiego, a nie przez panel admin, bo jak ktoś się pospieszy i podmieni pliki to potem zonk i nie działa;

naszukałem się sporo gdzie definiuje się zmienną z api google maps, przydałoby się napisać o tym w instrukcji;

innych uwag chwilowo brak ;)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mianowicie wg mnie aktualizacja bazy powinna być wywołana oddzielnym plikiem update, czy coś tam takiego, a nie przez panel admin, bo jak ktoś się pospieszy i podmieni pliki to potem zonk i nie działa;

naszukałem się sporo gdzie definiuje się zmienną z api google maps, przydałoby się napisać o tym w instrukcji;

Przewidziałem to - można uruchomić awaryjnie aktualizator przez /admin/?update=on ale trzeba być zalogowanym do PA :)

Co do API Google Maps zaraz dodam.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności