Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie slidera - okienka reklamowego

dotyczy katalogu https://www.pakiet.info/

slider działa, ale zamiast zmiany x stron, zmienia się ciągle ta sama

A w PA -> Konfiguracja -> Wygląd -> Ustawienia boxów -> jaki masz limit stron w okienku ?

Zła wiadomość: PageGlimpse kończy działalność > https://www.seokatalogi.pl/blog/pageglimpse...zy-dzialalnosc/

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było już wałkowane ale PageGlimpse zawiesza działanie (dziś dostalem od nich maila). Z tego co wiem, to używamy tego - czy będzie przejście na inny serwis?

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.seokatalogi.pl/blog/pageglimpse...zy-dzialalnosc/

W wersji 1.4 już jest - PA -> Konfiguracja -> Wygląd -> shrinktheweb ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - ale co z wersją 1.31 ? Wydaje mi się, że powinieneś pomyśleć o własnym rozwiązaniu i postawieniu własnego serwerka do tych celów - który będzie pozwalał na Tworzenie obrazków z naszych SEOKów - myślę, że SEOKATALOG dobrze się sprzedaje - także takie rozwiązanie byłoby najbardziej wydajne.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - ale co z wersją 1.31 ?

Z wersją 1.31 nie zamierzam nic robić - aktualizacja do 1.4 jest darmowa więc to najrozsądniejsze rozwiązanie.

Wydaje mi się, że powinieneś pomyśleć o własnym rozwiązaniu i postawieniu własnego serwerka do tych celów - który będzie pozwalał na Tworzenie obrazków z naszych SEOKów - myślę, że SEOKATALOG dobrze się sprzedaje - także takie rozwiązanie byłoby najbardziej wydajne.

Nie znam się na tym, poza tym koszta są ogromne. ;)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, poza tym koszta są ogromne. ;)

Koszta można znacznie obniżyć(nawet być może do jednego dedyka- lub nawet VPS'a- miesięcznie), lub naprawdę niewiele więcej ;)

Jak będę miał chwilę to się tym zajmę, przynajmniej w formie testu- co byście powiedzieli na to, żeby każdy mógł mieć w prosty sposób swój taki serwis miniaturkowy? Ewentualnie z jedną, centralną bazą danych dostępną dla wszystkich, z samymi obrazkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie można po prostu robić thumbsów na serverze gdzie zainstalowany jest katalog? Nie przesadzajmy już, aż tyle miejsca na dysku i BW to nie zużyje, zaraz mamy 2011rok i realia się trochę pozmieniały ;)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie można po prostu robić thumbsów na serverze gdzie zainstalowany jest katalog? Nie przesadzajmy już, aż tyle miejsca na dysku i BW to nie zużyje, zaraz mamy 2011rok i realia się trochę pozmieniały ;)

Już mam to zaplanowane na mini aktualkę 1.41 - nie będzie wymagać pewnie żadnych zmian w templatce.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje, że nie jest to jakiś ogromny koszt. Opcja z obrazkami na własnym serwerze też mnie nie przeraża. Jak będą w podkatalogach - to te tysiące wpisów nie takie straszne - a serwer bedzie musial miec po prostu wyzsze wymagania transferowe pod seokata. Oczywiście jeśli ktoś wybierze hostowanie obrazkow u siebie.

Już mam to zaplanowane na mini aktualkę 1.41 - nie będzie wymagać pewnie żadnych zmian w templatce.

To może przy okazji jakiś szybki hotfix pod 1.31 ;)

Edytowane przez sebau

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem aktualizację, wszystko ładnie poszło tylko mam jeden problem

na stronie głównej w boxie najlepiej oceniane wyświetlają się linki bezpośrednie(w pa jest ustawione, że nie ma tak być)

na podstronach natomiast w top10 pojawia się sztywno ustawione strony(wydaje mi się, że są to strony autora), czemu tak się dzieje?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie głównej w boxie najlepiej oceniane wyświetlają się linki bezpośrednie(w pa jest ustawione, że nie ma tak być)

A zmiany w templatce według instrukcji w pliku readme_update-polish.txt zrobiłeś ?

na podstronach natomiast w top10 pojawia się sztywno ustawione strony(wydaje mi się, że są to strony autora), czemu tak się dzieje?

Niemożliwe - daj adres z jakimś przykładem ;)

To może przy okazji jakiś szybki hotfix pod 1.31 ;)

Sorry ale nie jestem w stanie świadczyć support dla różnych wersji - po to aktualizacje są darmowe żeby je wykonywać.

mrbox - jak się na tym znasz to chętnie bym skorzystał z takiego projektu. Ja się na tym niestety zupełnie nie znam stąd nie zamierzam się w to bawić - tego nie da się zrobić w PHPie. Podejrzewam że do tego trzeba już serva z Winem i aplikacje ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak moja wina, coś tam poknociłem, już jest lepiej ale został jeden problem

przy wejściu na stronę jakiegoś wpisu mam dwa razy gwiazdki do głosowania(aktywne i niekatywne), w którym miejscu coś spsułem?

przykład

no i jeszcze nie zlicza głosów;)

Edytowane przez wojtekk

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności