Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

przy wejściu na stronę jakiegoś wpisu mam dwa razy gwiazdki do głosowania(aktywne i niekatywne), w którym miejscu coś spsułem?

przykład

PA -> Konfiguracja -> Wygląd -> Włączyć moduł oceniania admina? - masz na TAK więc drugi obrazek dotyczy właśnie tego. Swoją drogą zaktualizowałeś plik languages/polish.php ?

no i jeszcze nie zlicza głosów;)

Zlicza tylko masz włączony Cache a w takim wypadku podsumowane głosy pokaż się wtedy gdy podstrona zostanie przez cache zaktualizowana.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

languages zaktualizowałęm tylko nie podmieniło na serwerze tak że teraz poprawiłem a jeśli chodzi o "Włączyć moduł oceniania admina" to nie widzę takiej opcji w pa chociaż dałbym sobie głowę uciąć, że przedtem była

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia strony szczegółów wpisu:

Nagłówek (h1) jako link do strony? nie | tak

Włączyć moduł oceniania? nie | tak

Ilość wpisów 'podobnych' (0 - nie wyświetlaj):

Używać miniaturek? nie | tak

PageGlimpse_key:

ale nie widzę tam modułu oceniania admina

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - od wersji 1.4 można definiować "tajny kody" dla każdej z grup wpisów ;)

Dobre dla zaprzyjaźnionych katalogerów i znajomych :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stwierdziłem że przy wczorajszej przeprowadzce zakrzaczyłem bazę danych. Niby wszystko się zgadza, kodowanie, porównywanie itp, a zamiast polskich znaków mam krzaki. Problem w tym, że namieszałem trochę i wgrałem backup do oryginalnej bazy. Efekt jest taki, że mam plik backupu (sql) w którym są takie kwiatki:

W ciÄgu kilku lat Internet staĹ siÄ nieodzownym ĹÄczem ze Ĺwiatem w polskich domach. TrochÄ wczeĹniej

Czekam na kopię z poprzedniej nocy, ale nazwa.pl ma tempo jakby byli zagrzebani w miodzie, no i tymczasem w katalogu więcej pytajników niż tagów :/

Nie ma jakiegoś sposobu na naprawienie takiej bazy?

Od razu dodam, że przelecenie gżegżółką nic nie daje. Plik sql z takimi krzakami powstał podczas robienia kopii bazy z poziomu phpMyAdmin-a.

Korzystanie z opcji "znajdź i zamień" też nic nie da, bo nawet w w/w tekście widać że te same krzaczki odpowiadają za kilka polskich znaków.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrobiłeś że kombinowałeś z bazą danych - trzeba było napisać do mnie na kontakt@seokatalogi.pl to bym Ci kodowanie w kilka minut ustawił prawidłowe :/

Ja Ci przywrócą kopię napisz do mnie to wgram Ci prawidłowy pliczek.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA -> Konfiguracja -> Grupy wpisów -> jak dodajesz/edytujesz grupę to możesz wpisać tajne kody.

Co do statystyk to Yahoo zmieniło nieco kod swojej strony więc zapraszam na kontakt@seokatalogi.pl po poprawkę.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem bardzo nieprzyjemny proceder: ludzie edytują swoje wpisy tylko po to, aby znów znaleźć się na stronie głównej w ostatnio dodanych wpisach (po edycji data dodania wpisu zostaje zaktualizowana). Istnieje sposób, aby to uniemożliwić?

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności