Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Czy można puścić sprawdzanie site i BL przez proxy ? Na jednym hostingu mam zapewne pobanowane przez yahoo IP i nie pokazuje BL

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm możesz spróbować PA -> Konfiguracja -> curl() -> tam wpisujesz listę IPków choć to miało bardziej służyć serwerom SEO to kto wie może proxy też zadziała...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie może proxy też zadziała...

niestety, nic z tego.

Masz jakieś inne sugestie ? Odczytujesz te dane w zakodowanej części, czy jest to gdzieś w otwartym kodzie - to sam dorobię co trzeba.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne - zagadaj do mnie na kontakt@seokatalogi.pl to podeślę odkodowaną wersję (a moze już masz includes/function.php) - funkcja get_content. Najlepiej przerób tą 1 linię kodu w curlu() która teraz dotczy tych IPKów z SEO serwerów na proxy (chyba CURLOPT_INTERFACE na CURLPROXY_HTTP ale pewien nie jestem).

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem jeden katalog do wersji 1.4 ale po próbie odpalenia strony pojawia mi się :

"Nieznana kolumna 'position' w order clause"

Nie wiem co jest grane i jak to usunąć i nie znalazłem tutaj aby ktoś miał podobny problem.

Nie kupuj domen na cyprze jezeli nie chcesz ich stracić,. Jest tylu uczciwych rejestratorów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaktualizowałeś bazy czyli mówiąc kolokwialnie nie wcisnąłeś przycisku AKtualizuj w PA -> Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacje.

Zrób teraz aktualke bazy awaryjnie ręcznie przez https://moja-domena.pl/admin/?update=on pod warunkiem że jesteś jeszcze zalogowany jako admin.

Jak nie to wgraj stary plik admin/index.php, wejdź w PA -> Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacje -> kliknij Aktualizuj i wgraj z powrotem nowy plik admin/index.php

Aha nie zapomnij dostosować swojej templatki do nowej wersji według instrukcji w pliku readme_update-polish.txt

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można puścić sprawdzanie site i BL przez proxy ? Na jednym hostingu mam zapewne pobanowane przez yahoo IP i nie pokazuje BL

M

Też bym prosił o jakąś "wygodną" obsługę proxy jakby dało radę :soczek:

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić opcje sprawdzania unikalności opisu np. żeby szukało pierwsze zdanie, a nie ze środka

i jeszcze kosmetyka - przy dodawaniu strony wybór kategorii/podkategorii powinno być nad polem opcji niestandardowych (kategorie są obowiązkowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić opcje sprawdzania unikalności opisu np. żeby szukało pierwsze zdanie, a nie ze środka

To się musisz pobawić już w programistę - plik includes/function-admin.php (jak nie masz odkodowany to zapraszam na kontakt@seokatalogi.pl

i jeszcze kosmetyka - przy dodawaniu strony wybór kategorii/podkategorii powinno być nad polem opcji niestandardowych (kategorie są obowiązkowe)

To przenieś sobie pola niestandardowe na sam dół w formularzu :D

Kategorie powinny być tam gdzie są bo ich konfiguracja zależna jest od ustawień grup wpisów a więc muszą zawierać się w sekcji AJAXa

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie RSS - czy została wprowadzona opcja nowe podstrony + link do źródła? Z tego co pamiętam miało to być w 1.4.

P.S. W PA przy tej opcji jest cały czas napis: Newsy jako (opcja nr 1 i 2 dostętpne od kolejnej wersji).

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas odkładam to na później jako że jest to modyfikacja mało związana z samym katalogiem a są inne priorytety... :) ale już być może z kolejną aktualizacją nowe opcje będą dostępne :D

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności