Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam u was miniaturki od shrinktheweb?

Bo u mnie dziś od rana nie działają czym to się objawia można zobaczyć np. tu

Stronka im padla > https://www.shrinktheweb.com/ ;)

To jakaś plaga...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

readme_update-polish.txt (w paczce aktualizacyjnej) - wykonaj zmiany oznaczone jako OBOWIĄZKOWE

Takie też zrobiłem. Coś jednak pominąłem. Może jakiś spec wskaże chociaż jaki plik w templatce odpowiada za to, że wyświetla - Kategorie: Array. Za pomoc z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo:

Zmiana wyświetlania listy kategorii - OBOWIĄZKOWE

W pliku templates/<-nazwa-twojej-templatki->/site.php:

po:

<? require_once($GLOBALS['url_dir'].'includes/tags.php'); ?>

dodaj:

<? $site_cat = site_cat(' » '); ?>

zamienić:

<?=site_cat(' » ');?>

na:

<?=$site_cat['cats'];?>

Nie zrobiłeś tego co powyżej wytłuściłem.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo:
Zmiana wyświetlania listy kategorii - OBOWIĄZKOWE

W pliku templates/<-nazwa-twojej-templatki->/site.php:

po:

<? require_once($GLOBALS['url_dir'].'includes/tags.php'); ?>

dodaj:

<? $site_cat = site_cat(' » '); ?>

zamienić:

<?=site_cat(' » ');?>

na:

<?=$site_cat['cats'];?>

Nie zrobiłeś tego co powyżej wytłuściłem.

Tak masz rację. Zrobiłem to przed chwilą. Dzięki za pomoc. Teraz działa wszystko OK. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pytało mnie po co w ogóle zmieniałem kod drzewka kategorii skoro nic się po zmianie nie zmieniło.

Ano po to żeby dać taką możliwość > https://www.seokatalogi.pl/blog/faq-jak-zro...-liscie-wpisow/

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pliku admin/.../group_mod-ajax.php w <input type="radio" name="friend" id="friend" ... />

i w <input type="radio" name="premium_box" id="premium_box" .../> brakuje <?=$GLOBALS['lang'][490];?>

w <input type="checkbox" id="cats" value="all" .../> brakuje <?=$GLOBALS['lang'][648];?> :blink:

Edytowane przez int24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze w pliku configuration-links.php nie tłumaczone --> <p>Brak linków.</p>

kolejne: w pliku configuration-url.php <input type="radio" name="link" .../>

Edytowane przez int24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General ludzie mi zgłaszają że przy dodawaniu wpisów płatnych do mojego katalogu wyskakuje im błąd:

Pojawia się komunikat:

Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home/int24/domains/int24.com.pl/public_html/katalog/includes/function.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/int24/domains/int24.com.pl/public_html/katalog/includes/function.php:101) in /home/int24/domains/int24.com.pl/public_html/katalog/includes/forms.php on line 535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie błąd skryptu tylko serwera > https://www.seokatalogi.pl/blog/faq-pojawia...array-given-in/

Przerażające jest to ile hostingów ma włączone register globals - nic tylko się włamać.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności