Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

General przejrzyj plik admin/.../search.php tam jest trochę więcej nieprzetłumaczonych kwestii :)

Chciałbym aby wyświetlało się po 10 wpisów na stronie (w PA) czy wystarczy zmienić np. search.php w:

<? if (count($select) > 0) { echo 'dasdasd'; $count_sites = count($select); $select_sites = array_slice($select, $page, 20); } ?> i w

<small class="right"><?=pages_admin('search', $_GET['id'], $_GET['search'], $count_sites, '20', ' · ');?></small> na 10, dobrze kombinuję ? czy jeszcze trzeba gdzieś coś zmienić ;)

Edytowane przez int24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem tak więc coś dorzucić. Dwie kwestie.

Pierwsza - miniaturki

Mógłbym mi ktoś podpowiedzieć jakąś wartą uwagi alternatywę dla Shrintheweb? 3 dzień czekam na pojawienie się miniaturki i jakoś nie zapowiada się aby szybko się pojawiła.

Druga - błąd optymizacji bazy

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/xxxx/xxx/katalog.xxx.pl/public_html/includes/optimization.php on line 394

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/xxxx/xxx/katalog.xxx.pl/public_html/includes/optimization.php on line 394

Przed upgradem tego nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego błędu proszę dane do FTPa na kontakt@seokatalogi.pl

int24 -> dobrze kombinujesz :D

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w cenie przy wyborze opcji płatnosci przez PayPal ma znaczenie, w jakim formacie wpiszemy liczbę? Jeżeli na przykład chcemy, żeby to była złotówka, to wystarczy wpisać "1" czy "1.00" czy "1,00"? Bo widzę sporo nieopłaconych wpisów przez PayPal, także może jest problem z mojej strony z konfiguracją.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w cenie przy wyborze opcji płatnosci przez PayPal ma znaczenie, w jakim formacie wpiszemy liczbę? Jeżeli na przykład chcemy, żeby to była złotówka, to wystarczy wpisać "1" czy "1.00" czy "1,00"?

Wydaje mi się że wystarczy 1 lub 1.00 czyli kropka nie przecinek.

Bo widzę sporo nieopłaconych wpisów przez PayPal, także może jest problem z mojej strony z konfiguracją.

Hehe to raczej nie problem ze skryptem tylko z ludźmi którzy nie opłacają swoich wpisów :)

I właśnie to jest przewaga kodów (wpis dodawany jest dopiero po uiszczeniu opłaty) nad automatycznym PayPalem (wpis dodawany jest od razu ale aktywowany dopiero kiedy opłata wpłynie).

Dla niezorientowanych - można podpiąć PayPal pod DotPay - instrukcja > https://www.seokatalogi.pl/blog/faq-jak-w-p...o-przez-dotpay/

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 1.4 albo jest mały bug, albo ja nie wiem do czego to służy :)

Konfiguracja -> Wygląd -> Ustawienia dodatków

Opcja "Link bezpośredni z boxu "wpisów"? tak/nie" - cokolwiek zaznaczę, zawsze mam link bezpośrednio w boxie "Top 10" na stronie

edit - zapomniałem o aktualizacji szablonów :)

Edytowane przez xradar

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pliku readme_update-polish.txt:

• Zmiana sposobu wyświetlania linkow w top10 itp. - OBOWIĄZKOWE

W pliku templates/<-nazwa-twojej-templatki->/sidebar.php

zamień:

		<li class="out"><a href="https://<?=$top_site[$i]['url'];?>" title="<?=$top_site[$i]['title'];?>"><?=$top_site[$i]['title'];?></a></li>

na:

		<li class="out"><a href="https://<?=$top_site[$i]['link'];?>" title="<?=$top_site[$i]['title'];?>"><?=$top_site[$i]['title'];?></a></li>

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie płacenia przez PayPal.

Jako dodający stronę do katalogu wybieram płatność PayPal, przenosi mnie na stronę logowania, loguje się po czym mam sprawdzić dane, sprawdzam dane, naciskam "Wyślij" i dostaję jakiś błąd.

Jest jakiś sposób aby rozpocząć proces płatności na nowo? Czy trzeba czekać aż moderator wywali nieopłacony wpis i dodać jeszcze raz?

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób aby rozpocząć proces płatności na nowo? Czy trzeba czekać aż moderator wywali nieopłacony wpis i dodać jeszcze raz?

Błąd serwera PayPal ? Czy jakiś komunikat błędu na ich stronie ? Dziwne...

Jeśli to pierwsze to trzeba było poczekać 5 minut i odświeżyć stronę :)

W każdy razie albo poproś admina o usunięcie albo poczekaj 48h aż Twój wpis zostanie usunięty z automatu jako nieopłacony.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - klient przetłumaczył bodajże wersje 1.3 lub 1.2 na japoński :D

Nawet META tagi zczytuje poprawnie w japońskim, że o SEO-URLach nie wspomnę (choć z tym było trochę kłopotów pamiętam) ;)

W 1.4 można również tłumaczyć panel admina więc kto wie być może za kilka mc zobaczymy kolejne seokaty "made in china" ? :good:

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności