Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

General powiedz mi, to Seokatalog czy nie? Ja obstawiam ze tak :D i-senden.com

Nie obstawiaj, tylko kliknij w drugie "coś" w menu. Niezła jazda :P

Edyta: jakoś za późno poszło, bo kwestia już w międzyczasie wyjaśniona

Edytowane przez Styx

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale odkryłem przyczynę niedodawania wpisów paypal :D Nie przekierowuje mnie na konto paypal po dodaniu wpisu tylko wywala:

Warning: htmlspecialchars_decode() expects parameter 1 to be string, array given in .../includes/function.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../includes/function.php:101) in .../includes/forms.php on line 531

Co zrobić, aby działało ok?

Edytowane przez bold

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.seokatalogi.pl/blog/faq-pojawia...array-given-in/

Aż ciężko mi uwierzyć że aż tyle hostingów ryzykuje z włączonym register_globals dla wszystkich kont.

:)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, chcę, żeby post był zauważony. Generale, po ostatniej edycji teraz wyskakuje błąd podczas edycji grupy wpisów (nie da się edytować przez to, np. dodać kodów):

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../languages/polish.php:1) in .../admin/templates/default/group_mod-ajax.php on line 2

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../languages/polish.php:1) in .../admin/templates/default/group_mod-ajax.php on line 3

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już Twój błąd - sprawdź plik językowy polish.php czy przypadkiem nie masz jakiegoś białego znaku na początku albo może edytowałeś ten plik niepoprawnie zapisując kodowanie ? (sugeruję modyfikować pliki językowe przez PA)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem przed chwilą aktualizację i wszystko przebiegło pomyślnie. Płatność PayPal również. Dopiero teraz widzę (od strony admina) jakim potężnym skryptem jest SEOKatalog :)

Może wyda wam się dziwne ale nie wiem jak zmienić hasło do admina :) Można tylko kliknąć w zapomniałem hasło. A jak je zmienić ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :)

Mam teraz pewien problem. Otóż przed chwilą zaakceptowałem jeden wpis w katalogu ze stopki i nie zrobiło mi miniaturki. Tzn. miniaturka jest, tylko ze zdjęciem PageGlimpse. Robiłem wczoraj aktualizację to może coś poszło nie tak, bo wcześniej było wszystko w porządku :D

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sprawa do PageGlimpse - jak kiedyś się ich pytałem jak działa opcja aktualizacji miniaturki to odpowiedzieli mi że akceptują tylko 1 żądanie dla strony na mc

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ustawić na stronie głównej aby treść w ostatnio dodanych wpisach była jednakowej długości. Można takie coś zrobić ?

Czyli powiedzmy po 300 znaków byłby link z anchorem: czytaj więcej

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności