Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeczytałem sporo wypowiedzi w tym wątku i mam dwa pytania...

Czy jeżeli teraz do wersji np. 1.30 zrobie sobie templatke, to czy po aktualizacjach Generała będę musiał coś przy niej modyfikować i jak duże zmiany to będą musiały być?

Na jakiej zasadzie boty wyszukiwarek rozpoznają skrypt? Czy analizują tekst strony i sprawdzają określoną sekwencje wyrazów w stopce np. 'powered by...'?

Edytowane przez Rak115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli teraz do wersji np. 1.30 zrobie sobie templatke, to czy po aktualizacjach Generała będę musiał coś przy niej modyfikować i jak duże zmiany to będą musiały być?

1.31 to będzie jedna zmiana w templatce.

A z innymi aktualizacji różnie bywa - 1.2 to były niewielkie zmiany ale już przy 1.3 15-30 minut trzeba było poświęcić żeby powstawiać parę linii kodu. Wszystko jest zawsze opisane dokładnie w pliku readme_update.txt a jeśli ktoś sobie nie radzi służę pomocą :)

Na jakiej zasadzie boty wyszukiwarek rozpoznają skrypt? Czy analizują tekst strony i sprawdzają określoną sekwencje wyrazów w stopce np. 'powered by...'?

Tego nikt nie wie ale to możliwe dlatego można dowolnie edytować stopkę.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - ale jak bardzo zależy Ci na czasie to podaj mi swój nick z konta na PW lub kontakt@seokatalogi.pl to ręcznie przydzielę Ci licencję.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał czy mógłbyś jakoś wyjaśnić mi dlaczego w informacjach o BL mam taką rozbieżność w stosunku do zapytania w Yahoo link:www.katalogujemy.net? Może są one sczytywane w jakiś inny sposób?

Wstawiłem sobie te statystyki do stopki, pod logiem, czy wiesz może dlaczego nie sczytuje mi zaindeksowanych podstron? (aktualizowałem statystyki w panelu).

Pozdrawiam

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał czy mógłbyś jakoś wyjaśnić mi dlaczego w informacjach o BL mam taką rozbieżność w stosunku do zapytania w Yahoo link:www.katalogujemy.net? Może są one sczytywane w jakiś inny sposób?

Jest OK > https://siteexplorer.search.yahoo.com/advse...mo=d&bwmf=s

Wstawiłem sobie te statystyki do stopki, pod logiem, czy wiesz może dlaczego nie sczytuje mi zaindeksowanych podstron? (aktualizowałem statystyki w panelu).

Hekko ? :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Hekko :)

No nic, liczba zaindeksowanych stron nie jest najważniejsza. Dobrze, że przynajmniej nie ma już u mnie problemów z pobieraniem page ranków.

Co do BL, zapytanie wpisywałem w szukajce na stronie głównej Yahoo, widocznie trochę się to różni.

Dzięki za odpowiedź ;)

Edytowane przez Flanker

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próba upgreade'u 1.2 -> 1.3 i błąd

Unknown column 'position' in 'order clause'

Pomoże ktoś?:P

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś?:P

czyli wygląda na to że update nie został jeszcze dokonany -> PA -> Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacje -> kliknij "Aktualizuj"

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie wróciłem edytować posta.

Grypa mnie dopadła i trochę cieżko mi się dziś pracuje:)

Dziękować!

//edit

Link zwrotny - gdzie można go dopisać?

Brakuje mi opcji "do poprawy", wysyłany byłby mail, że opis lub tytuł są niezgodne z regulaminem. Jest "na później", ale nie wiem do czego służy.

Edytowane przez ghosti

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link zwrotny - gdzie można go dopisać?

Z manuala > https://www.seokatalogi.pl/pytania-i-odpowiedzi/

Jak dodać link zwrotny jeśli w formularzu dodawania wpisu mam tylko "wybierz stronę" ?

Linki zwrotne można dodać w PA -> Konfiguracja -> Linki -> dodaj lub edytuj link wewnętrzny.

Brakuje mi opcji "do poprawy", wysyłany byłby mail, że opis lub tytuł są niezgodne z regulaminem. Jest "na później", ale nie wiem do czego służy.

A więc dodaj sobie taki komunikat w PA -> Konfiguracja -> Powiadomienia E-Mail i podczas moderacji w PA -> Grupy wpisów i zaznaczenia deaktywacja/usunięcie wybierz z listy rozwijanej komunikat "do poprawy" :P

Grupa "na później" służy moderatorowi bo często zdarza się że akurat podczas moderacji strona nie działa (problemy z serwerem itp.) a opis jest napisany elegancko więc wrzucam sobie stronę do grupy "na póxniej" i podczas następnej moderacji sprawdzam czy strona działa i jak się prezentuje.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności