Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

ale tak teraz myślę, to co zrobił Generał ma sens ;) bo jeżeli jakiś obcokrajowiec zmieni język w katalogu na angielski, automatycznie opis też będzie w takim języku ;]

Właśnie :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istniałaby szansa wstawienia prostego edytora teksty przy opisie strony? ewentualnie jakieś bbcode, tak aby wpis wyglądał jeszcze bardziej estetycznie :)

Edytowane przez patro

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istniałaby szansa wstawienia prostego edytora teksty przy opisie strony? ewentualnie jakieś bbcode, tak aby wpis wyglądał jeszcze bardziej estetycznie B)

Jest już zapisane na 1.4 ale bardziej skłaniam się ku bbcode niż wysiwyg (cholernie obciąża ładowanie strony) :)

Oczywiście będzie to jako nowa opcja w PA.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku minut próbuje znaleźć opcję aby tylko zarejestrowani użytkownicy mogli dodawać wpisy ale nie mogę się tego doszukać, czy możecie mi pomóc? wydawało mi się że jest taka opcja w SEOkatalogu -_-

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi tutaj

PA -> Ustawienia główne -> Prawa użytkowników

Formularz 'dodaj stronę' na podstronie

i tutaj

global_add.php - podstrona z pierwszym etapem dodawania strony (tylko dla włączonej opcji w PA)

gdzie jest ta opcja w PA

aha i jeszcze co to jest dodawanie podstron w ustwieniach glownych PA

Edytowane przez tomek13

nowy katalog stron

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi tutaj

PA -> Ustawienia główne -> Prawa użytkowników

Formularz 'dodaj stronę' na podstronie

Po zaznaczeniu tej opcji będzie można dodać stronę nie tylko przez form do wpisania adresu na podstronie podkategorii ale również na osobnej podstrony do której kierował będzie link z górnego menu z każdej podstrony - patrz: https://www.katalog.top-3.pl

global_add.php - podstrona z pierwszym etapem dodawania strony (tylko dla włączonej opcji w PA)

gdzie jest ta opcja w PA

To jest właśnie plik templatki podstrony o której wspomniałem wyżej.

aha i jeszcze co to jest dodawanie podstron w ustwieniach glownych PA

Dodawanie podkategorii to... dodawanie podkategorii :)

Zaznaczając te opcję user będzie miał możliwość dodania bezpośrednio nowej podkategorii bez akceptacji moderatora.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze co to jest dodawanie podstron w ustwieniach glownych PA

Dodawanie podkategorii to... dodawanie podkategorii :)

Zaznaczając te opcję user będzie miał możliwość dodania bezpośrednio nowej podkategorii bez akceptacji moderatora.

jaka jest roznica miedzy tym

Pa -> Ustawienia główne-> Dodawanie podstron

i tym

Pa -> Ustawienia główne-> Prawa użytkowników -> Nowe podkategorie

bo dla mnie wyglada to na to samo , tylko tyle ze w tej drugiej opcji jest mozliwosc sugerowania

czy te opcje sie wykluczaja jakos, bo za bardzo nie rozumiem

nowy katalog stron

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa -> Ustawienia główne-> Prawa użytkowników -> Nowe podkategorie

bo dla mnie wyglada to na to samo , tylko tyle ze w tej drugiej opcji jest mozliwosc sugerowania

czy te opcje sie wykluczaja jakos, bo za bardzo nie rozumiem

Ajj pomyliłem się Tobie chodziło o podstrony a nie podkategorie - sorry :)

Dodawanie podstron to możliwość dodawania stron pod adresami sugerującymi podstrony np. https://www.seokatalogi.pl/regulamin/

Wyłączenie tej opcji spowoduje że dodać można jedynie domeny i subdomeny czyli: https://www.seokatalogi.pl

---------

Dodawanie podkategorii to możliwość tworzenia nowych podkategorii w kategoriach głównych.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności