Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś już poruszałem temat stron N/A, ale wtedy mi chodziło o warunek dodawania :) a teraz mam takie pytanie, czy dało by radę dać je w statystyka pagerank? tak czy tak siedzi w bazie jaka strona ma N/A to paseczek też by można dać, a "szybszy" dostęp do listy takich stron by był.

Jak nie zapomnę to dodam.

a co myślisz o reklamie typy google adsense? chodzi mi o ten box z kilkoma reklamami (www.google.com/adsense/static/pl/images/skyscraper.gif), o tam linki od razu do stron albo do podstrony w naszym katalogu

Tutaj nie rozumiem - napisz więcej szczegółów.

hallo hallo mam pytanie dotyczące SEOKatalogów. Mianowicie spotkałem się z kilkoma katalogami w których chciałem dodać wpis z linkiem zwrotnym i po mimo kilku prób nie udało mi się. Za każdym razem wyskakuje takie coś

URL strony jest pusty lub zbyt krótki lub brak członu "https://"

Strona nie została dodana.

Proszę o dokładne informacje - jaki katalog, jaka strona gdzie umieściłeś link zwrotny, jaki link zwrotny - na PW lub kontakt@seokatalogi.pl

Wczoraj wieczorem moje konto zostało zablokowane;-( Napisałem dzisiaj email z zapytaniem dlaczego tak się stało?

Fakt trochę tych selectów się narobiło - w 1.31 zrobiłem już globalną optymalizację zapytań.

Tymczasem włącz cache w PA -> Konfigruacja i problem zapytań masz z głowy - wszystkich do tego zachęcam.

Czy istnieje możliwość wprowadzenia opcjonalnie możliwości pisania ręcznie krótkich komentarzy opisujących przyczynę odrzucenia wpisu, przeniesieniu do innej katogirii itp. W tej chwili trzeba w PA zdefiniować krótkie odpowiedzi, które można wybrać z pola wyboru. Nie da się nic dopisać "od siebie"

A nie możesz dodać tego "od siebie" właśnie w tę listę rozwijaną ? Tam w liście wpisów w PA i tak jest już mało miejsca więc kolejny input po prostu się nie zmieści...

Ale gdzie tam podać ścieżkę do linku zwrotnego? I jak tam wybrać.

Chyba że ślepy jestem :/

Masz listę rozwijaną - "obowiązkowy link zwrotny" - wybierasz link i pojawia się kod oraz miejsce do wstawienia adresu.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzą normalnie - w katalogujemy.net nie ma nawet opcji linka zwrotnego więc ten komunikat nie ma prawa się pojawić...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzą normalnie - w katalogujemy.net nie ma nawet opcji linka zwrotnego więc ten komunikat nie ma prawa się pojawić...

jeszcze to sprawdze jak bede dodawal i dam znac ale na 100% spotkalem sie z tym w ktorys z katalogow z listy konkursu

z innej beczki

1. dlaczego nie mozna dawac .png jako obrazki kategorii

2. czy alfabetyczne sortowanie dziala? wydaje sie ze nie, bo po edycji, nawet tylko dodanie obrazka wrzuca mi na koniec

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dlaczego nie mozna dawac .png jako obrazki kategorii

Od 1.31 już będzie można :)

2. czy alfabetyczne sortowanie dziala? wydaje sie ze nie, bo po edycji, nawet tylko dodanie obrazka wrzuca mi na koniec

Wyedytuj wszystkie kategorie po kolei zaznaczając im sortowanie alfabetyczne - w 1.31 ten bug został już naprawiony.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka mysl, skoro jest wersja po angielsku to moze zrobic tak aby rozpoznawal skad wchodzisz czyli np z polski wersja pl, reszty po angielsku? dodatkowo czy mozna zrobic automatyczne tlumaczenie na angielski cos ala jak ma kafito?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka mysl, skoro jest wersja po angielsku to moze zrobic tak aby rozpoznawal skad wchodzisz czyli np z polski wersja pl, reszty po angielsku?

Mam gdzies to zapisane ale wciąż odkładam - gwarancji że znajdzie się w 1.4 nie dam :)

dodatkowo czy mozna zrobic automatyczne tlumaczenie na angielski cos ala jak ma kafito?

Nie wiem jak to działa więc trudno mi powiedzieć...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie rozumiem - napisz więcej szczegółów.

a więc tak. tak samo jak mamy okienko ludzie by mogli zgłaszać swoje strony do tego typu reklamy. po prostu przy zgłaszaniu swojej strony do reklamy trzeba by zrobić króciutki opis i tytuł. a reklamy by były pokazywane na głównej czy gdzieś tam w takiej formie jak na obrazku - https://i48.tinypic.com/2mxhpok.jpg (czy coś w tym stylu), lub w wersji poziomej.

w pa można by sobie było ustawić ile naraz miało by się reklam pojawiać, czy przy każdym odświeżeniu strony mają się zmieniać czy może co określony czas. linki można by ustawić, że mają prowadzić albo do strony w katalogu albo bezpośrednio do strony.

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się opcja sprawdzania linku zwrotnego? Nie mogę nic takiego znaleźć...

Automatycznie ? Podepnij pod crona plik cron-backlink.php według instrukcji w pliku readme.txt

Ręcznie ? PA -> Grupy wpisów -> Wpisy z backlinkiem

w pa można by sobie było ustawić ile naraz miało by się reklam pojawiać, czy przy każdym odświeżeniu strony mają się zmieniać czy może co określony czas. linki można by ustawić, że mają prowadzić albo do strony w katalogu albo bezpośrednio do strony.

Za bardzo podobne do okienka no i zupełnie nie związane z konfiguracją grup wpisów a to wlaśnie rdzeń całej konstrukcji katalogu. Dodatkowo trzeba by było dobudować zupełnie oddzielny system datowania (na jak długo reklama), powiadamiania itd. - jednym słowem dublowanie tego co jest.

Zresztą w 1.4 będzie można sobie tak przeobrazić okienko reklamowe że będą właśnie wyświetlane powiedzmy 3 losowe strony - tytuł i skrócony opis - de facto będzie mogło wyglądać jak chcesz tyle że opis nie będzie "reklamowy"...

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do wersji 1.31 jest już dostępna z poziomu Panelu Administratora (zakładka Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacje - tam reszta instrukcji).

Lista zmian i poprawek:

• Dodano nowy klucz kategorii %cat% dostępny w META tagach dla podstrony podkategorii

• Dodano automatyczny system płatności PayPal

• Dodano opcję ustalania pozycji sortowania dla pól niestandardowych

• Dodano system BBcode dla opisu (powiększenie, pogrubienie, kursywa itd.)

• Dodano podgląd wpisywanego opisu "na żywo" w formularzu dodawania strony

• Dodano podgląd strony w dużym rozmiarze "na żywo" w PA

• Naprawiono datę w okienku reklamowym

• Zmieniono system podobnych stron na podstronie szczegółów wpisu - teraz w pierwszej kolejności pobierane są podobne strony z podkategorii a reszta uzupełniana jest stronami z kategorii

• Zmieniono system dodawania linków anchor-text - poprzedni powodował "przycinanie się" strony

• Zoptymalizowano gruntownie zapytania do SQL - ilość zmalała o 75% a strona wczytuje się znacznie szybciej

• Naprawiono błąd ze zmienianiem progu ilości znaków dla pól niestandardowych

• Naprawiono system zamiany tytułu na pierwszą dużą literę

Demo na stronie https://www.demo.seokatalogi.pl zaktualizowane (login i hasło do PA: seokat_demo)

Katalog w wersji 1.31 można w akcji obejrzeć tutaj > https://www.katalog.intelekt.net.pl

W panelu dostępna również nowa paczka instalacyjna.

-----------

Aktualizacja jest zgodna wstecz czyli można aktualizować do 1.31 zarówno 1.0, 1.1, 1.2 jak i 1.3 - mogą jednak wystąpić problemy z plikiem licencyjnym (bo w nowszych wersjach się trochę różni) więc w katalogu z paczką aktualizacyjną jest stary plik license.zip - proszę go w razie problemów rozpakować do includes/

Jest trochę zmian w templatce więc tych którzy używają niestandardowej templatki lub zmodyfikowali default odsyłam do pliku readme_update.txt.

-----------

System płatności PayPal testowy TYLKO w sandboxie więc jeśli wystąpią jakieś problemy bardzo proszę o szczegółową informację - poprawki do PayPala będziemy traktować priorytetowo.

-----------

Uwaga - jeśli ktoś ma modyfikacje "na życzenie" NIECH W ŻADNYM WYPADKU nie wykonuje aktualizacji samodzielnie. Proszę podać dane do PA i FTPa na kontakt@seokatalogi.pl lub PW to sami zajmiemy się aktualizacją.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności