Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Czy skrypt weryfikuje obecność backlinków przy "wpisach z backlinkiem"?

Mam na myśli przy zgłaszaniu i w dalszym etapie co pewien okres.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy edycji grupy wpisów w PA wyskakuje: "

Unknown column 'pay_account' in 'field list'"

Czyli nie zrobiłeś aktualizacji -> PA -> Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacji -> Kliknij aktualizuj

Czy skrypt weryfikuje obecność backlinków przy "wpisach z backlinkiem"?

Mam na myśli przy zgłaszaniu i w dalszym etapie co pewien okres.

O ile skonfigurujesz crona (plik cron-backlink.php) to jak najbardziej.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zrobiłeś aktualizacji -> PA -> Optymalizacja -> Sprawdź aktualizacji -> Kliknij aktualizuj

Faktycznie - tylko przegrałem pliki:)

Jeszcze jeden problem widzę - na wzrost.net miałem czarną templatkę. Wgrałem zieloną z aktualizacji i nie da się ich zamienić. Mimo, że w panelu jest ustawiona defaultowa (zielona) katalog jest dalej czarny.

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale plik header.php chyba nadal jest z tej poprzedniej bo:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="https://www.wzrost.net/templates/default_black/css/style.css" />

Podaj mi dane do PA i FTPa na PW lub kontakt@seokatalogi.pl to zobaczę co jest grane.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko krótkie, bo przy wybraniu opcji "wpis z backlinkiem" użytkownik może wybierać kod linka do wstawienia spośród tych zdefiniowanych w PA->Linki->Wewnętrzne. Co w przypadku, gdy będzie chciał podlinkowąć podstronę z własnym wpisem? Takiego wyboru nie ma , a wydaje mi się on naturalny. Zgaduję, że automatyczne sprawdzanie również nie uwzględnia takiej możliwości.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w przypadku, gdy będzie chciał podlinkowąć podstronę z własnym wpisem? Takiego wyboru nie ma , a wydaje mi się on naturalny. Zgaduję, że automatyczne sprawdzanie również nie uwzględnia takiej możliwości.

Tutaj jest problem techniczny bo stronę z linkiem zwrotnym podaje się PODCZAS dodawania wpisu więc dodający NIE WIE pod jakim URLem znajdzie się jego wpis po moderacji tym samym nie może za wczasu wstawić link do szczegółów swojego wpisu :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie wpisania drugi raz tej samej strony wyskakuje błąd: " Podany w zapytaniu URL //kuchnia,p,56/ nie został odnaleziony na tym serwerze."

I jeszcze odnośnie paypala. Trzeba ustawiać osobno wpisy premium dla DotPaya (np) i PayPala?

Edytowane przez jun_dymek

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie wpisania drugi raz tej samej strony wyskakuje błąd: " Podany w zapytaniu URL //kuchnia,p,56/ nie został odnaleziony na tym serwerze."

Gdzie konkretnie - proszę o więcej info na PW lub kontakt@seokatalogi.pl

I jeszcze odnośnie paypala. Trzeba ustawiać osobno wpisy premium dla DotPaya (np) i PayPala?

PayPala możesz ustawić w DotPay i wtedy będziesz miał "razem" przez kody jednorazowe. Jak chcesz mieć automata to tak musisz stworzyć drugą grupę.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest problem techniczny bo stronę z linkiem zwrotnym podaje się PODCZAS dodawania wpisu więc dodający NIE WIE pod jakim URLem znajdzie się jego wpis po moderacji tym samym nie może za wczasu wstawić link do szczegółów swojego wpisu :)

Tak, wiem, ale kod linka mógłby być wysyłany w takim wypadku na maila po akceptacji strony i np. po jakimś czasie sprawdzany :)

Mam dziwne wrażenie, że przy zgłoszeniu i tak nie jest sprawdzana obecność linka, bo niektórzy pozostawili po prostu "https://", a poszło to wszystko do moderacji i teraz trzeba po kolei patrzeć pełną edycją ; )

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że przy zgłoszeniu i tak nie jest sprawdzana obecność linka, bo niektórzy pozostawili po prostu "https://", a poszło to wszystko do moderacji i teraz trzeba po kolei patrzeć pełną edycją ; )

Niemożliwe - a masz włączony "obowiązkowe" link zwrotny czy "nieobowiązkowy" ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności