Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowałem, rzeczywiście szybciej katalog działa.

Ale pytanie, więc nie ma w tej aktualizacji(?):

- ustawiania pół katalogu firm w odpowiedniej kolejności

- tajnego kodu dla wybranych omijającego płatność

?

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ustawiania pół katalogu firm w odpowiedniej kolejności

Jest - głównie z tego względu wypuściłem nieplanowaną 1.31 :(

PA -> Konfiguracja -> Katalog firm -> powinieneś mieć opcję Pozycji - identyczną jak w przypadku kategorii.

- tajnego kodu dla wybranych omijającego płatność

A to jest do 1.4

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajce znać jak będzie się sprawdzał ten podgląd - założenie było takie że przy > 100 wpisach dziennie do moderacji ciężko jest sprawdzać online każdą stronę z osobna stąd pomysł na szybki podgląd. W sumie wygląd wiele świadczy o stronie... :(

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji katalogu zniknal mi link do dodania strony jak nie jest się zalogowanym :/ tak ma być ?

i mam pytanko odnosnie backllinków czy jak jest wlaczone "Link zwrotny tylko na dodawanej stronie?" to mozna dodac strone www.strona.pl a backlink na www.strona.pl/polecamy/ ?? bo wczesniej jakos nie moglem dodać tak strony ?

pozdro Palma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji katalogu zniknal mi link do dodania strony jak nie jest się zalogowanym :/ tak ma być ?

Niemożliwe - aktualizacja tego akurat nie ruszała to jakiś błąd w szablonie chyba. Proszę dane do PA i FTPa

Poza tym nie dostosowałeś jeszcze szablonu do wersji 1.31 - szczegóły w pliku readme_update.txt

i mam pytanko odnosnie backllinków czy jak jest wlaczone "Link zwrotny tylko na dodawanej stronie?" to mozna dodac strone www.strona.pl a backlink na www.strona.pl/polecamy/ ?? bo wczesniej jakos nie moglem dodać tak strony ?

Tak - w takim wypadku musi działać.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jak zrobic zeby wpis darmowy nie mial mozliwosci umieszczenia linkow w tresci, a wpis platny mial? i najlepiej np silver 1 link, gold 3 linki. dzieki

ps, konfig paypala, czy w konfigu ma byc:

np

kwota: 2

waluta: pln

?

pozdr

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jak zrobic zeby wpis darmowy nie mial mozliwosci umieszczenia linkow w tresci, a wpis platny mial? i najlepiej np silver 1 link, gold 3 linki. dzieki

Na razie nie ma takiej możliwości - dopiero od wersji 1.4 bo już kilka osób prosiło mnie o taka modyfikację....

ps, konfig paypala, czy w konfigu ma byc:

np

kwota: 2

waluta: pln

Tak - powinno być OK.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, że może lepiej było by żeby General zrobił jakąś zakładkę w panelu na seokatalogi.pl i tam wrzucał poprawki. Kto by potrzebował, to by zassał. Nie było by łatwiej?

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie jeszcze stare kodowanie bazy - poprawka poszła na maila.

poproszę również o tę poprawkę

Poprawka poszła.

Tak myślę, że może lepiej było by żeby General zrobił jakąś zakładkę w panelu na seokatalogi.pl i tam wrzucał poprawki. Kto by potrzebował, to by zassał. Nie było by łatwiej?

Ciekawy pomysł - chyba coś takiego niebawem wprowadzimy. Dzięki!

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności