Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

dostosowanie skórki ST-01 do wersji 1.31 i nowa "podstawowa" skórka:

ST-01:

wygląd: https://www.biurofirm.pl/download/st-01.jpg

download: ST-01

ST-02:

wygląd: https://www.biurofirm.pl/download/st-02.jpg

download: ST-02

fajne skorki, ale ja mam pytanie calkiem z innej beczki,

20091201232742.jpg

jak ci sie udalo zainstalowac i uruchomic seokata na localhoscie ? probowalem i z wamp i z xampp i za nic nie dziala u mnie, jesli bys mial chwile to moze jakis maly tutorial i krok po kroczku co i jak ? mialem tez problem z zainstalowaniem ioncube do wamp/xampp ale to juz inna bajka :/

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie udalo zainstalowac i uruchomic seokata na localhoscie ? probowalem i z wamp i z xampp i za nic nie dziala u mnie, jesli bys mial chwile to moze jakis maly tutorial i krok po kroczku co i jak ? mialem tez problem z zainstalowaniem ioncube do wamp/xampp ale to juz inna bajka :/

Także interesuje mnie ta odpowiedź, bo mam z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a moze taki bajer zeby poszczegolne kategorie stanowily subdomeny, wtedy mozna by miec wiele katalogow tematycznych?

wildcard nie da rady bo licencja jest na adres internetowy a nie ścieżkę na FTPie. Poza tym tutaj jest duże niebezpieczeństwo że osoba która ma złe intencje wykorzysta to do celów spamowych... :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o CRONa. Ile stron przy jednym uruchomieniu skryptu jest sprawdzane? W mailu otrzymuję 3 wyniki. Czyli za jednym razem są to 3 strony czy maila obcina? :)

I jeszcze jedno - na końcu maila jest opisany błąd:

Wyjście błędów programu:

[notice] PHP: dl() used in /home/......../includes/function.php on line 2

Już ktoś o tym pisał, ale chyba byłoby wskazane żeby po wykryciu braku linka zwrotnego kasowane były dodatkowe kategorie, a powinno ich zostać tylko tyle ile ma wpis podstawowy. Nie da rady tego zrobić? General dasz radęB)

A i jeszcze pytanie - jak wyłączyć maile które otrzymuję po wykonaniu zadania CRON? Przełącznik -q w poleceniu?

Edytowane przez martinewg

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o CRONa. Ile stron przy jednym uruchomieniu skryptu jest sprawdzane? W mailu otrzymuję 3 wyniki. Czyli za jednym razem są to 3 strony czy maila obcina? ;)

Przy sprawdzaniu backlinka tak 3 Przy pagerank 1.

I jeszcze jedno - na końcu maila jest opisany błąd:

Wyjście błędów programu:

[notice] PHP: dl() used in /home/......../includes/function.php on line 2

Hmm nie bardzo wiem co to może znaczyć... ;) ale skrypt wykonuje się poprawnie ? Tzn. link jest sprawdzany prawidłowo ?

Już ktoś o tym pisał, ale chyba byłoby wskazane żeby po wykryciu braku linka zwrotnego kasowane były dodatkowe kategorie, a powinno ich zostać tylko tyle ile ma wpis podstawowy. Nie da rady tego zrobić? General dasz radę;)

To nie przy wykryciu braku linka...

Skrypt jeśli nie wykryje linka 3-krotnie - deaktywuje stronę i jej relacje w kategoriach.

Prośba o usuwanie kategorii była przy automatycznym przeniesieniu do grupy z mniejszymi preferencjami (bo np. czas premium się skończył).

A i jeszcze pytanie - jak wyłączyć maile które otrzymuję po wykonaniu zadania CRON? Przełącznik -q w poleceniu?

A to już pytanie do hostingodawcy.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym localhostem jakby ktoś jednak nie chce w folderze głównym instalować to niech pisze na kontakt@seokatalogi.pl -wygeneruje specjalną lickę.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj otrzymałem info:

"Błąd przy dodawaniu strony,

chciałem dodać strone www...pl i dostaje taki komunikat: URL strony jest pusty lub zbyt krótki lub brak członu \\"https://\\"

Strona nie została dodana. Oczywiście https:// jest, strone znajduje i pobiera metatagi."

próbowałem dodać tę strone bez logowania i mam taki sam komunikat

proszę o pomoc

Edytowane przez nafri

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam np kategorie biznes i podkategorie finanse, i teraz jak to sie ma do tych opcji

Strona najwyżej w swoich podkategoriach? -> czyli najwyzej w podkategorii finanse

Strona najwyżej w swoich kategoriach? -> czyli najwyzej w kategorii biznes

Strona najwyżej we wszystkich podkategoriach? -> czyli najwyzej w kategorii biznes

Strona najwyżej we wszystkich kategoriach? -> najwyzej na stronie glownej

czy to co napisalem jest poprawne ?

Link na podstronie "Przyjaciół"?

czemu ta opcja jest nie aktywna i od czego ona zalezy

nowy katalog stron

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności