Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc nie spodziewaliśmy się że ktoś będzie chciał oferować okienko reklamowe za link zwrotny ;)

No, na razie nie wprowadzam płatności, bo katalog jest zbyt młody, tylko bym kogoś rozbawił... A tak, to może być dobry sposób na pozyskanie sensownych linków, z naciskiem na "może" ;)

Edit: Dzięki General, załatwiłeś problem jak Pudzian tego gościa wczoraj, znów muszę wszystkim powiedzieć że support pierwsza klasa i szybkość F1

Edytowane przez pyzdera

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdę gdzieś jakiś opis dotyczący konfiguracji płatności przelewem przez DotPay ?

czy wystarczy wygenerować wpłatę i po prostu zapłacić poprzez link:

https://ssl.dotpay.pl/?pid=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

i podpiąc jako link w treści lub pod obrazek ? czy trzeba w jakiś sposób dodawać te kody z płatności sms ? czy po zapłaceniu przelewem katalog automatycznie aktywuje wpis ??

pozdro

Palma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdę gdzieś jakiś opis dotyczący konfiguracji płatności przelewem przez DotPay ?

czy wystarczy wygenerować wpłatę i po prostu zapłacić poprzez link:

https://ssl.dotpay.pl/?pid=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

i podpiąc jako link w treści lub pod obrazek ? czy trzeba w jakiś sposób dodawać te kody z płatności sms ? czy po zapłaceniu przelewem katalog automatycznie aktywuje wpis ??

pozdro

Palma

Jestem rowniez swiezy w temacie DotPay, ale juz udalo mi sie to ogarnac. Na stronie robisz link(tak jak napisales), a w DotPay generujesz kody dla przelewow, platnosci karta itd. (platnosci internetowe->dodaj nowe konto->generowanie listy kodow). Wklejasz je w panelu i wszystko juz powinno dzialac.

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie ? w panelu katalogu ?? tam mam juz wpisane kody z usługi sms na tej samej liscie mam to wkleic ?? troche to niejasne :/

Kody z DotPay wklejasz w PA -> Konfirguacja -> Grupy wpisów -> opcja edytuj grupe i na dole masz pole do wklejenia kodów.

p.s. gdzie wyswietli się ten kod po zapłaceniu przelewem ??

Na podstronie DotPay po opłaceniu kodu i chyba też w potwierdzeniu e-mail

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody z DotPay wklejasz w PA -> Konfirguacja -> Grupy wpisów -> opcja edytuj grupe i na dole masz pole do wklejenia kodów.

OK już to mam tylko jeśli za dany wpis można płacić smsem lub przelewem smsy mam posutawiane i wklejone kody a kody za płatności przelewem mam wkleic pod tymi kodamy do sms ??

pozdro

Palma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK już to mam tylko jeśli za dany wpis można płacić smsem lub przelewem smsy mam posutawiane i wklejone kody a kody za płatności przelewem mam wkleic pod tymi kodamy do sms ??

Tak lub stwórz następną grupe o identycznych preferencjach ale dla wpisów płatnych przelewem - wybór należy do Ciebie.

1.31, w katalogu

Z tego co widze wszystko jest OK więc proszę o adres katalogu i dane do PA i FTPa na kontakt@seokatalogi.pl lub PW

Zachciało mi się aktualizować katalog w sobotę wieczorem...

Posypały mi się polskie znaki, General proszę o poprawkę pomoc gdy się pojawisz.

Poprawka poszła.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanka po aktualce:

1. Niepotrzebnie dałeś style underline dla tagów, lepiej to w cssie ustawić, a teraz nie mogę tego usunąć bo zakodowałeś plik tags (chyba tam to jest?).

2. Dlaczego w nowych podstronach utworzonych przez Ciebie (premium boxy itp) wstawiasz m.in. header i stopkę w ten sposób:

<? require_once($GLOBALS['url_dir'].'templates/default/header.php'); ?>

skoro możesz to zrobić tak jak dotychczas:

<? require_once('header.php'); ?>

dzięki czemu gdy templatka znajduje się w innym katalogu niż domyślny nie ma żadnych problemów.

3. Czy to już od tej wersji można w podkategorii linkować do głównej kategorii?

4. Posypał mi się system cache, gdy jest włączony kod html wyjątków wyświetlany jest jako cały html. Nie wiem dlaczego kod html wyświetla jako tekst. Weekend jest więc nie wymagam szybkiej pomocy, jak znajdziesz trochę czasu, to proszę o poprawkę.

5. Znalazłem jeszcze jedno dziwne zachowanie, każda opcja w panelu administracyjnym po zmienieniu i zapisaniu zmian pozostaje poprzednią wartością. Dopiero po odświeżeniu strony lub wprowadzeniu zmian jeszcze raz zmiana zostaje zatwierdzona.

Edytowane przez Flanker

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności