Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

1. Niepotrzebnie dałeś style underline dla tagów, lepiej to w cssie ustawić, a teraz nie mogę tego usunąć bo zakodowałeś plik tags (chyba tam to jest?).

Podaj maila - zaraz prześlę odkodowany a zmianę na css zapisuje do 1.4

2. Dlaczego w nowych podstronach utworzonych przez Ciebie (premium boxy itp) wstawiasz m.in. header i stopkę w ten sposób:

<? require_once($GLOBALS['url_dir'].'templates/default/header.php'); ?>

skoro możesz to zrobić tak jak dotychczas:

<? require_once('header.php'); ?>

dzięki czemu gdy templatka znajduje się w innym katalogu niż domyślny nie ma żadnych problemów.

Bo home.pl nie rozpoznawał względnej ścieżki.

3. Czy to już od tej wersji można w podkategorii linkować do głównej kategorii?

Tak - zmienne:

$GLOBALS['cat_sql'][$sub[0]['id_cat']]['title'] - odpowiada za tytuł kategorii do której któej podkategoria

$GLOBALS['cat_sql'][$sub[0]['id_cat']]['id'] - odpowiada za id kategorii do której należy podkategoria

czyli chcąc uzyskać kod linka powinniśmy wpisać:

<a href="https://<?=url('cat', $GLOBALS['cat_sql'][$sub[0]['id_cat']]['title'], $GLOBALS['cat_sql'][$sub[0]['id_cat']]['id']);?>"><?=$GLOBALS['cat_sql'][$sub[0]['id_cat']]['title'];?></a>

edit. dodane do manuala > https://www.seokatalogi.pl/pytania-i-odpowiedzi/#3

4. Posypał mi się system cache, gdy jest włączony kod html wyjątków wyświetlany jest jako cały html. Nie wiem dlaczego kod html wyświetla jako tekst. Weekend jest więc nie wymagam szybkiej pomocy, jak znajdziesz trochę czasu, to proszę o poprawkę.

Hmm tutaj proszę więcej info na kontakt@seokatalogi.pl - łącznie z dostępem do PA i FTPa

5. Znalazłem jeszcze jedno dziwne zachowanie, każda opcja w panelu administracyjnym po zmienieniu i zapisaniu zmian pozostaje poprzednią wartością. Dopiero po odświeżeniu strony lub wprowadzeniu zmian jeszcze raz zmiana zostaje zatwierdzona.

Dziwne - jak wyżej dane do PA i FTPa proszę.

edit. ten błąd już znaleziony - zaraz pójdzie poprawka do wszystkich.

czy coś czyści ilość odwiedzin robotów? bo stronki z top 10 z głównej mają po 1 czy 2 odwiedziny robotów, a z tego co pamiętam to kilka z nich jest w top10 od zawsze i miało więcej tych odwiedzin

Zaraz pójdzie poprawka.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w meta danych w description jesli ostatnia litera jest ąść itp to pojawiaja sie krzaki

w kodzie mam tak

'description' => mb_substr(encode($site[0]['description']), 0, 150).'...');

jesli podejrzymy zrodlo strony to mamy np tak

"Chcesz mie�..."

w czym moze byc problem

katalog firm pozycjonujących SEO SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś zdefiniować jeszcze kodowania :)

Powinno być:

'description' => mb_substr(encode($site[0]['description']), 0, 150, $GLOBALS['lang'][0]).'...');

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie :) ale czy id wpisu to numer ktory znajduje sie na koncowce linku ,s,[id] ?? bo nie mogę nigdzie znaleźć tego ID w panelu ;)

Czy można by dodać opcję przy dodawaniu podkategorii [dodaj do wszystkich kategorii] ? Zakładając że ktoś ma podzielony katalog na regiony to trzeba podkategorie dodawac po kolei ręcznie :angry:

pozdro Palma

Edytowane przez Palma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym polega blokowanie po url? zablokowalem strone cba.pl i bez problemu udalo mi sie ja dodac. poza tym mozna zablokowac wszystkie subdomeny darmowych hostingow, typu *.cba.pl?

Niemożliwe - poproszę adres katalogu i dane do PA

Blokując cba.pl blokujesz wszystkie subdomeny *.cba.pl

Czy można by dodać opcję przy dodawaniu podkategorii [dodaj do wszystkich kategorii] ? Zakładając że ktoś ma podzielony katalog na regiony to trzeba podkategorie dodawac po kolei ręcznie ;)

Eee takich katalogów jest chyba niewiele :angry:

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - Pora na rozstrzygnięcie II Edycji konkursu na najbardziej "wypieszczony" SEOKatalog :)

Szczerze mówiąc tym razem wybór był trudniejszy niż w I Edycji gdyż znacznie chętniej zmienialiście templatki w swoich katach... ale po dłuuuugim namyślę doszedłem do wniosku że:

1. miejsce i darmowa licka należy się właścicielowi https://www.biurofirm.pl <- bardzo pomysłowy top, czytelny, prosty układ, elegancko skonfigurowane urle, meta tagi, nawet login i register zmieniony więc ma się do czego przyczepić, ciekawe boxy filtrowania i dodawania strony

Jeśli chodzi o wyróżnienia to z -20% zniżek mogą skorzystać właściciele poniższych katalogów:

- https://www.twoja-kancelaria.pl <- prawie wygrał hehe B)

- https://www.dodajsklep.eu <- głównie za rewelacyjny top

- https://alleweb.pl <- za świetną inicjatywę z slider-em w boxie reklamowym i w ogóle za miły dla oka szablonik

Dane na stronie konkursowej zaraz zmienię i odblokuję dodawanie stron do III Edycji w której udział mogą wziąć wszyscy prócz zwycięzców - wyróżnieni jak najbardziej tak.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wyroznienie czyli "- https://alleweb.pl <- za świetną inicjatywę z slider-em w boxie reklamowym i w ogóle za miły dla oka szablonik" to troszke na wyrost bo ten slider ma nadal bledy, szczegoły na zrzutach

po najcheniu na tytul wpisu nad obrazkiem link prowadzi donikad

20091214error1.jpg

po kliknieciu jest blad

20091214error2.jpg

tak wiec do poprawy, chociaz sam pomysl ze sliderem musze przyznac ze jest jak najbardziej OK

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu dwója ;) - musze sie postarać next time :)

20% sie przyda ... juz pedze po licka B)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zwycięzcy to ogólnie jestem na tak, dopracowany, ładny katalog tylko sam top ... idiotyczny :)

...ale chyba w pozytywnym tego słowa znaczeniu (o ile takie jest :))

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że link na stronie 'Przyjaciele" pojawia się nawet wtedy, gdy wpis jeszcze nie jest zaakceptowany.

Można to poprawić w następnej aktualizacji? Lepiej nie mieć niechcianych linków - nawet między kolejnymi wejściami do PA.

Przy okazji zerknijcie sobie jaki katalog katalogów znalazłem:

https://www.fotomaximus.com/linki.html

Z tego co zauważyłem spora ilość dobrych katalogów poleciała na ten link zwrotny i przyjęła opis setki razy skopiowany.

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że link na stronie 'Przyjaciele" pojawia się nawet wtedy, gdy wpis jeszcze nie jest zaakceptowany.

Można to poprawić w następnej aktualizacji? Lepiej nie mieć niechcianych linków - nawet między kolejnymi wejściami do PA.

Faktycznie - wielkie dzięki. Zraz poprawię i wrzucę do paczki aktualizacyjnej/instalacyjnej. Jak chcesz poprawkę to podaj mi maila na PW lub kontakt@seokatalogi.pl to zaraz prześlę.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności