Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

3 wyroznienie czyli "- https://alleweb.pl <- za świetną inicjatywę z slider-em w boxie reklamowym i w ogóle za miły dla oka szablonik" to troszke na wyrost bo ten slider ma nadal bledy, szczegoły na zrzutach

po najcheniu na tytul wpisu nad obrazkiem link prowadzi donikad

<obrazek 1>

po kliknieciu jest blad

<obrazek 2>

tak wiec do poprawy, chociaz sam pomysl ze sliderem musze przyznac ze jest jak najbardziej OK

Przede wszystkim dziekuje za wyroznienie i docenienie mojej pracy. Jesli zas chodzi o link to rzeczywiscie moje drobne przeoczenie bedace efektem zabaw z tymze sliderem:) Juz poprawione.

Edytowane przez alleweb
baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z linkami nofollow? mam ustawioną grupe darmowy z nofollow z tym ze h1 jest nofollow a link pod spodem follow.

Mam 4 grupy linkow:

darmowy (nofollow)

darmowy (bl)

premium (sms)

gold(sms)

i w grupie darmowy (nofollow) chcialbym miec calkowite nofollow. Cos zle ustawiam ? Czy cos przeoczylem

katalog https://www.energetyczny.biz

aha no i w opisie powyzej 300 znakow mozna wstawic linka ale follow. Da sie to jakos zmienic ?

nie wiem jeszcze jednego: powiadomienie na maila o oczekujacej stronie, tez narazie nie moge dojsc gdzie.

Edytowane przez cygii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z linkami nofollow? mam ustawioną grupe darmowy z nofollow z tym ze h1 jest nofollow a link pod spodem follow.

Tak URL jest follow - możesz jedynie zrobić nofollow dla URLa w title

Usuń ten link w adresie lub daj go nofollow dla wszystkich wpisów i problem rozwiązany - plik templates.nazwa-templatki/site.php kod:

			<li class="in"><span style="width:100px; float:left;"><?=$GLOBALS['lang'][48];?>:</span> <a href="https://<?=$site[0]['url'];?>" title="<?=$site[0]['title'];?>" onclick="window.open('https://<?=$GLOBALS['url'];?>/?click=<?=$site[0]['id'];?>','_blank');return false;"><?=$site[0]['url'];?></a></li>

aha no i w opisie powyzej 300 znakow mozna wstawic linka ale follow. Da sie to jakos zmienic ?

To samo - linki anchor text też niestety są tylko follow ale to w 1.4 zmienimy.

nie wiem jeszcze jednego: powiadomienie na maila o oczekujacej stronie, tez narazie nie moge dojsc gdzie.

SEOKatalog nie ma powiadomień o oczekujących wpisach - uważacie że to potrzebne ? Jak tak możemy dodać w 1.4...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEOKatalog nie ma powiadomień o oczekujących wpisach - uważacie że to potrzebne ? Jak tak możemy dodać w 1.4...

Uwazam, ze tak. Szybsza moderacja. Lubie miec tego typu powiadomienia co sie dzieje na stronie. Dzieki za odpowiedz. Ale zaraz... Dac na wszystkie wpisy nofollow? Albo usunąc wogole link z wpisu? Wolalbym miec jednak opcje widoczny link w szczegolach wpisu ale to ja bym decydowac czy ma byc follow czy nofollow. Sam tytul sprawy nie zalatwi. Moglby byc przynajmniej jakis ptaszek przy edycji czy dac follow czy nie. Ale na pewno sami to jakos rozwiazecie.

Jeszcze jeden problem. Templatki. Probowalem zrobic osobna templatke na podstawie oryginalnej. Wrzucilem do osobnego katalogu. Zmienilem CSS i tpl ale po zaladowaniu templatki css sie zmienil ale tpl nie. Zostala struktura z default. Czyszczenie cache nie pomoglo, restart przegladarki tez nie. Nie wiem o co chodzilo. Po prostu zmodyfikowalem troche defaulta.

?

Edytowane przez cygii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie by się przydala opcja o odrzuceniu "cichym" strony czyli bez wysyłania mejla - ludzie często pdoają bylo co i potem wisi coś w skrzynce albo są odbicia... a czesto chce po prostu nie wysylac powiadomienia bo ktos codziennie notorycznie dodaje strone (nawet do płatnych) hehe

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz... Dac na wszystkie wpisy nofollow? Albo usunąc wogole link z wpisu?

Usunąć link ale tylko z tego adresu w szczegółach wpisu - w title będzie normalnie follow/nofollow w zależności od wybranej grupy wpisów.

Jeszcze jeden problem. Templatki. Probowalem zrobic osobna templatke na podstawie oryginalnej. Wrzucilem do osobnego katalogu. Zmienilem CSS i tpl ale po zaladowaniu templatki css sie zmienil ale tpl nie. Zostala struktura z default. Czyszczenie cache nie pomoglo, restart przegladarki tez nie. Nie wiem o co chodzilo. Po prostu zmodyfikowalem troche defaulta.

Bo zapewne w tej nowej templatce nie zmieniłeś ścieżek include np:

<? require_once($GLOBALS['url_dir'].'templates/default/sidebar.php'); ?>

Musisz te 'default' pozmieniać na nazwę folderu swojej templatki

mnie by się przydala opcja o odrzuceniu "cichym" strony czyli bez wysyłania mejla - ludzie często pdoają bylo co i potem wisi coś w skrzynce albo są odbicia... a czesto chce po prostu nie wysylac powiadomienia bo ktos codziennie notorycznie dodaje strone (nawet do płatnych) hehe

OK zapisuję na 1.4

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe wprowadzenie funkcji ograniczenia liczby wpisów z konkretnej grupy. Chodzi mi o wpisy powiedzmy gold, które dają link do strony na każdej podstronie. Chciałbym mieć w katalogu maksymalnie kilka linków wychodzących. W tej chwili tworząc grupę oferującą za opłatą taki wpis nie mam wpływu na ilość takich stron. Może się zdarzyć w danym miesiącu 20 osób zechce wykupić taki wpis i wtedy lipa. Da radę coś takiego wprowadzić?

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zdarzyć w danym miesiącu 20 osób zechce wykupić taki wpis i wtedy lipa. Da radę coś takiego wprowadzić?

Nie wiem czy jest to modyfikacja z której skorzysta więcej niż 1% użytkowników...

Zawsze możesz zdefiniować tę grupę tak by preferencja linka na każdej stronie trwała powiedzmy 30 dni a później wpis spadał do grupy o identycznych preferencjach ale bez tego linka :)

W ten sposób katalog będzie się "sam oczyszczał"... :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to modyfikacja z której skorzysta więcej niż 1% użytkowników...

A mi się wydaje, że więcej niż 1% :)

Zawsze możesz zdefiniować tę grupę tak by preferencja linka na każdej stronie trwała powiedzmy 30 dni a później wpis spadał do grupy o identycznych preferencjach ale bez tego linka

Mogę, mogę, ale nie do końca o to chodzi. Zobaczymy - może inni poprą mój pomysł :)

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo ;) dzięki Generał za umieszczenie mnie na podium ;) obiecuje, że postawie na tej lice ładny katalog ;)

co do zwycięzcy to ogólnie jestem na tak, dopracowany, ładny katalog tylko sam top ... idiotyczny :P

idiotyczny? sprecyzuj :P

ten katalog to coś "nowego" na rynku katalogów firm i też chciałem żeby się maksymalnie wyróżniało :)

mam takie pytanko. IP w statach jest pobierane z google, więc czemu po aktualizacji zjechało mi IP na 1400 a w google jak sprawdzam mam 6400? sprawdzałem tez z innego ip i też w google jest 6400 (katalog silgo.pl)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko. IP w statach jest pobierane z google, więc czemu po aktualizacji zjechało mi IP na 1400 a w google jak sprawdzam mam 6400? sprawdzałem tez z innego ip i też w google jest 6400 (katalog silgo.pl)

Skrypt sprawdza w google.com, a ty w google.pl? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten TOP na początku był większy :) o ile pamiętam ;)

co do wpisów gold zaręczam, że w miarę rozwoju będziecie podnosili ceny wiec nei ma obawy że nagle w jednej kategorii znajdzie się 20-30 takich wpisów. A jesli anwet zmienicie sobie "pagination" i wyswietlicie 40 wpisów per strone ;)

mowie z doświadczenia ;)

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko. IP w statach jest pobierane z google, więc czemu po aktualizacji zjechało mi IP na 1400 a w google jak sprawdzam mam 6400? sprawdzałem tez z innego ip i też w google jest 6400 (katalog silgo.pl)

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=84384

Zobaczymy co wydarzy się w nowym roku. Jak Google definitywnie nas odetnie od współczynnika site to ta funkcjonalność zniknie w wersji 1.4 bo zaczyna być bardzo myląca ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności