Skocz do zawartości

Duże zainteresowanie nowym Safari 4


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można przeczytać w wielu miejscach w sieci, Apple pochwaliło się, że nowa wersja przeglądarki Safari 4 - której oficjalna premiera miała miejsce w poniedziałek - w ciągu zaledwie 3 dni została pobrana ponad 11 milionów razy, przy czym ponad 6 milionów razy pobrali ją użytkownicy systemu operacyjnego Windows.

https://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&am...+nowym+Safari+4

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.2% polskich użytkowników oraz 1.4% światowych używających Safari nie jest raczej imponujące :P

Niemniej jednak dobrze, Jabłuszko staje się coraz popularniejsze, szczególnie dzięki iPhone'owi. Wyświetlanie stron jest niemal identyczne jak pod Operą, więc byle do przodu i jak najmniej IE ;)

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to wyświetlania stron (interpretacja html, css) to powinien powstać jeden standard wmontowany we wszystkie przeglądarki.

Trzeba być naprawdę obrytym, żeby zrobić stronę, która się wyświetla identycznie pod wszystkimi przeglądarkami (i wszystkimi ich wersjami!).

Mam na myśli oczywiście najważniejsze przeglądarki i ich wersje.

Ale Microsoft będzie miał zawsze "swój" standard... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, https://www.opera.com/freedom/ :-)

<!--

We start our little story with the invention of the modern day computer.

Over the years, the computers grew in numbers, and the next natural step in the evolution was to connect them together. To share things.

But as these little networks grew, some computers gained more power than the rest and called themselves servers ...

-->

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, ja to dziś zainstalowałem i jestem w szoku, jak przegladarka moze byc taka szybka! naprawde!

wiadomo, firefox ma kupe wtyczek, wsparcie itp i nadal bedzie moim domyślnym urzadzeniem, ale od dziś wszystkie weekendowe przegladania dla FUNu robie za pomoca safari.

naprawde jestem pełen podziwu, jak mozna bylo zrobic taka szybka przegladarke, no i z fajnymi efektami graficznymi (np top sites)

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Safari 4 działa jak rakieta B). Poza tym razem z Chrome, Operą i Firefox IE powinno w końcu zmniejszyć udział do jakiś marginalnych wartości. Wszystkie 4 alternatywne przeglądarki zostawiają IE w tyle.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności