Skocz do zawartości

Skype


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie zestaw do skypa i mam taki problem wszystko ładnie pięknie, tylko dlaczego przerywa mi jak z kimś rozmawiam, ja go słysze bardzo dobrze, a to co ja powiem on słyszy kawałkami. CO najlepsze słysze również sam siebie. Wie ktoś jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz przepustowość Internetu?

A co do słyszenia samego siebie - powiedz ludziom, z którymi rozmawiasz, żeby głosniki odsunęli od ich mikrofonu.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca pisze, sugeruję że masz wolne łącze... To że kogoś dobrze słyszysz to znaczy dobry download (prędkość do Ciebie), zaś to że Ciebie kiepsko - upload (prędkość od Ciebie).

Strzelam, że w tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by pomyśleć o jakimś router z prorytetami , gdzie można sobie ustawić jakie porty bedą miały pierwszeństwo.

Bo w przypadku gdy jedne komputer zasysa a na drugim chesz pogadać to zawsze będzie problem. Oczywiście zawsze można wyłaczyć drugi komputer :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by pomyśleć o jakimś router z prorytetami...

Tak jak pisze @Maximus Marius - nawet najbardziej wypasione łącze da się zapchać, ratunkiem tu może być tylko priorytetyzacja

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też wykorzystać program do nadawania priorytetów wybranym programom (np. cFosSpeed ma taką funkcję).

Poza tym podczas rozmowy najlepiej nic nie robić... a tak nawiasem to o ile mnie pamięć nie myli to Skype informuje, że połączenie jest ok, że za mała prędkość down/up itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że rozwiązanie gdzie programom nadaje sie priorytet ma jedną wadę - działa tylko na jednym komputerze.

Jak już masz dwa komputery w sieci to coś takiego nie zadziała bo jeden komputer nie widzi ile sciągają pozostałe komputery w sieci wiec i nie może poprawnie ograniczyć szybkości ściągania. Ale na ograniczenie utorrenta czy emule moze to jest jakieś rozwiązanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności