Skocz do zawartości

Mobilny internet - najtańszy z mozliwych


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To jest 20zł za 100k KB, a nie 100MB ;)

edit: wiem, czepiam się, ale..

1000 pakietów po 2gr:

2gr * 1000 = 20zł

100KB * 1000 = 100000 KB

100MB = 102400KB

Różnica 2,4k KB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie bał używać internetu z nieznanego punktu dostępowego,

wszak ktoś tam widzi wszystkie Twoje pakiety (hasła , strony itp. , wszystko co nie szyfrowane) , no chyba że przez jaki VPN to wtedy nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam, bo w tym temacie szybko się wszystko zmienia. Potrzebuje neta do pracy poza domem (odbieranie poczty, przeglądanie stron). Najchętniej prepaid i szczerze mówiąc oferta Play mi bardzo odpowiada. A jak z zasięgiem i transmisją w dużych miastach? (poruszam się najczęściej po miastach aglomeracji śląskiej)

A może pojawiło się coś korzystniejszego niż oferta Play?

A tak przy okazji: jaki modem USB polecacie? Ten który jest w 'starterach Play', czy lepiej kupić coś innego i tylko starter za 19zł?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbexus a zapytam tak z ciekawości (żebyś nie odebrał tego jako złośliwość
Ja mam doświadczenie przynajmniej tam gdzie byłem. W miastach chodzi, w mniejszych kłopot, i tani jak barszcz, może nie ciągnę filmów, ale to co robiłem jako praca to robię i przez 2mc z 4giga mi poszło a kupiłem play online na kartę z pakietem 31giga

P.S laptopa nie wyłączam coś tam chodzi non stop, prawie nic nie zżera

Z tego co mi mówili jak kupowałem na kartę to rejestrujesz i jak Ci nie pasi to oddajesz za jakąś tam opłatą, chyba 50zł ten pakiet za 499zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności