Skocz do zawartości

Jak organizujesz sobie pracę?


Trademark

Gdzie i jak pracujemy  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie i jak pracujesz?

    • Wynajmuję biuro
      7
    • Co-working: kluby, restauracje...
      5
    • Co-working: wspólna powierzchnia biurowa
      1
    • W domu
      65


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tekst momentami nieaktualny ale biuro nadal aktualne:

https://normanos.com/2008/05/07/coworking-k...sze-nowe-biuro/

:blush:

Podpis pod ostatnim zdjęciem dalej aktualny :(

W moim wypadku jest to każde miejsce w którym można usiąść(albo się położyć), tam pracuje.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku jest to każde miejsce w którym można usiąść(albo się położyć), tam pracuje.

lub zrobić burdel, rozsypać słonecznik albo zostawić pi*******y pasztet... :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przyklad czesto staram sie wychodzic do ludzi w miejsca z dostepem w-fi. Na szczescie w wawie sa takie knajpki jak coffee heaven, czy inne lokale z hot spotem, wiec mozna szukac inspiracji poza domem :blush:

Wiadomo, ze nowe otoczenie to katalizator pomyslow. Ci, ktorzy nie sa przywiazani do biura, maja te szczescie, ze codziennie moga pracowac gdzie indziej.

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje w domu i chociaż na razie mój biznes/biznesy raczkują to już teraz zaczyna pojawiać się wcześniej wspomniany problem - inny domownicy nie rozumieją, że to że jesteś w domu to nie znaczy, że masz czas na wykonywanie obowiązków domowych w godzinach 8 - 15.

Czy komuś z Was udało się jakimś sposobem poradzić z tym?

Na razie mieszkam w mieszkaniu, ale za jakiś czas będę się wyprowadzał do domu i myślę, że może zrobię sobie tam taki gabinet, może nawet z niezależnym wejściem (będzie trzeba pokombinować, ale może warto?) i myślę, że to częściowo rozwiąże problem.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam od jutra testowanie nowej metody. Wstawanie bardzo wcześnie - 4-5 rano i praca do 11 - to będzie 7,8h pracy. Potem relaks (piwka, filmy, sport) i od 15 kolejne 2-3 godzinki.

Ciekawe czy to pomoże, bo jak na razie, pracując w domu, bardzo często albo nie mogę się dostatecznie skupić, albo zawsze ktoś mnie gdzieś wzywa etc.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkać solo nie chcę :( , a co do pracy w nocy - często tak robię, ale czuję, że jestem znacznie mniej wydajny niż w dzień - te same czynności zajmują więcej czasu.

Chyba też sprawdzę wczesne wstawanie, choć czasami lubię pospać do 10:00 ;)

@Harvi daj znać jak u Ciebie się sprawdziło.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze przez kilka dni, kiedy konczylem pewien projekt, siedzialem przy kompie praktycznie do switu, czyli 4-5 rano. Po dwoch nieprzespanych nocach, tak mi sie spodobalo, ze pracowalem tym systemem przez dwa tygodnie... :(

Ale chyba - jak piszecie- dobrym rozwiazaniem jest ranne wstawanie. Wystarczy spojrzec jak czlowiek funkcjonuje budzac sie wczesnie w porownaniu ze wstawaniem w okolicach poludnia... Im dluzej spisz, tym bardziej jestes niewyspany.

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Poza tym, mam jedną ciekawostkę..Mój kumpel interesował się kiedyś fazami snu itd i testował wszelkie wyczytane informacje na sobie :( W efekcie wyszło mu (co z resztą sam również kiedyś gdzieś czytałem), że długość snu nie ma kompletnie znaczenia na poziom naszego wyspania. Człowiek wysypia się zaś, kiedy śpi odpowiednio 3,6,9 lub 12h. Jeśli śpisz 7h będziesz niewyspany, a przynajmniej mniej wyspany, niż spałbyś 6h.

Sprawdzałem na sobie ta metodę i nie wiem, czy była to kwestia mojej psychiki, czy na prawdę to działało - ale śpiąc mniej więcej 6h, zawsze byłem wyspany ;)

Ale to tak na marginesie.

@Harvi daj znać jak u Ciebie się sprawdziło.

OK, dam znać, ale to dopiero za jakiś czas, bo w tym tygodniu 3 dni będę poza domem, więc test nie będzie zbyt miarodajny.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do mojego testu, to pierwsza próba nieudana..

Poszedłem spać o 1, nastawiłem budzik w telefonie na 4:15 (15 min na uśnięcie). Efekt? Obudziłem sie o 10 :] , telefon lezał w drugim koncie pokoju bez klapki na obudowe. Najprawdpodobniej wiec przez sen rzuciłem telefonem o ścianę B)

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMP: swoją drogą skoro ja jako jedyny głosowałem na "Co-working: wspólna powierzchnia biurowa" to co w takim razie Ty zaznaczyłeś ściemniaczu? :D

--

A co do tematu: to jakiekolwiek kombinacje z pracą w domu na dłuższą metę nie zdają rezultatu. Biuro to nie tylko miejsce do pracy. To przede wszystkim miejsce do socjalizowania się ;) Praca w domu to pierwszy krok do prokrastynacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności