Skocz do zawartości

"Pozycjoner" z 3 letnim doświadczeniem :)


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rozmawiałem z "pozycjonerem" który jak wynikało z rozmowy chwaląc się zajmuje się tym już od 3 lat .... Pytam go na GG dlaczego nie stosuje przyjaznych linkow w swoim serwisie :

Ja (14:34)

pytam jak zamienić przykładowo link np: pobierz.php?click=13

na pobierz-13.html

przyjazny dla wyszukiwarek

pozycjoner-xxx (14:35)

ale po cholere mi to?

pozycjoner-xxx (14:35)

wyszukiwarka nie potrzebuje recznej indeksacji

pozycjoner-xxx (14:35)

parametr all załatwia tą sprawe

pozycjoner-xxx (14:36)

conten visit ustawiasz

pozycjoner-xxx (14:36)

na 2 dni

pozycjoner-xxx (14:36)

i masz indeksacje z odswiezeniem co 2 dni

itd.... rowijajac temat tych przyjaznych linkow nie uzyskałem absutnie żadnej wzmianki o .htaccess i mod_rewrite

wiec mu napisalem, że nie ma pojecia o pozycjonowaniu... Niestety nie wytrzymał ciśnienia i obrzucał mnie mięsem...

To dopiero profesjonalista ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie też się zdarzają. Ja znam kolesia któremu udało sie wypozycjonować strone na bardzo mało konkurencyjne słowo (oczywiście na 1 miejsce) i już jak z nim rozmawiałem to powiedział że się nie znam i że co to za bzdura z tymi linkami ;) Powiedział że wystarczy wrzucić jeden tag <h1> ze słowem na które pozycjonujemy a także zaspamować meta tagi (description) i już się jest na pierwszym miejscu :). Chociaż przecież każdy się kiedyś uczył :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział że wystarczy wrzucić jeden tag <h1> ze słowem na które pozycjonujemy a także zaspamować meta tagi (description) i już się jest na pierwszym miejscu Laughing. Chociaż przecież każdy się kiedyś uczył Smile

Cii bo zdradzasz tajne techniki pozycjonowania ;)

itd.... rowijajac temat tych przyjaznych linkow

Wklej całą rozmowe :)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej całą rozmowe ;)
Skasowalem...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec mu napisalem, że nie ma pojecia o pozycjonowaniu... Niestety nie wytrzymał ciśnienia i obrzucał mnie mięsem...

Mion że też w czasie tej GGadki nie zorientowałeś sie, że gadasz z masarzem ??? 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientowałem już prawie na samym początku naszej rozmowy na temat PR.... ale tak się chwalił jakim to on jest dobrym pozycjonerem, że nie omieszkałem zapytać dlaczego znając się tak na pozycjonowaniu stron nie stosuje u siebie w serwisie przyjaznych linkow, tylko linjkowanie klasyczne :) No i jak się później okazało nie miał zielonego pojęcia z "czym zjeść" te przyjazne linki. A że był zwykłym prostakiem przeszedł do "argumentacji mięsnej". W końcu skąd miał biedak wiedzieć.... przecież pozycjonowaniem zajmuje się tylko trzy lata ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się, że ten trzyletni pozycjoner miał faktycznie wiedzę trzylatka. Ale abstrahując wydaje mi się, że sami przeceniami swoją wiedzę otóż nie jestem przekonany, czy w przypadku google przyjazne linki jescze dają cokolwiek.

Jako dowód przedstawia się wyniki wyszukiwania na trudne słowa, gdzie przyjazne linki sa na czele - ale przecież są na czele bo jak ktoś dał przyjazne linki to i zastosował 120 innych metot i kilka tysięy linków.

Nie znalzałem przekonującego dowodu na lepszą indeksację z modrewrite. Mam serwisy zrobione tak i tak i indeksują mi się w sumie bardzo podobnie i w podobnym tempie prz cyzm oczywiście brak mod-rewrite nie oznacza olania pozostałych rzeczy czyli skróecenia linków do minimum, unikalne title i description.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie znalzałem przekonującego dowodu na lepszą indeksację z modrewrite.

No to uproszę przemyślenia ze 120 metod do dwóch ;-)

Na forum opartym o phpBB istniejącym w sieci ok. 2 lat zmieniłem linki na takie przemielone mod_rewrite (i zawierające tytuł wątku) oraz wypieprzyłem identyfikator sesji. Przez pierwsze dwa lata gugle łyknęło jakieś 350 stron. Przez dwa miesiące od zmiany kolejne 3500 ;-)

Choć może to być zasługa usunięcia sesji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności