Skocz do zawartości

Jaki internet b


Iguana

Internet bezprzewodowy  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki internet bezprzewodowy byście polecali?

    • Era
      3
    • Plus
      4
    • Play
      12
    • Orange
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miałem "przyjemność" posiedzieć przed komputerem z iPlusem (żadne duże miasto - 100k ludności - Konin, WLKP) :angry:

Pobieranie wtyczki FF - Adobe Flash Player 10 - 1.8 MB - 43 minuty - łącze 1.4 (w porywach 3.2) kB/s - (GPRS) ;)

Nic dodać nic ująć - jeżeli nie musisz się wkopywać w bezprzewodowe z sieci komórkowych to tego nie rób ;)

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem "przyjemność" posiedzieć przed komputerem z iPlusem (żadne duże miasto - 100k ludności - Konin, WLKP) ;)

Pobieranie wtyczki FF - Adobe Flash Player 10 - 1.8 MB - 43 minuty - łącze 1.4 (w porywach 3.2) kB/s - (GPRS) ;)

Pogrzeb w ustawieniach, to niemożliwe :angry:

Play na kartę w dużych miastach, abonament iplus/blueconnect dla reszty.

Fakt faktem szaleństwa z bezprzewodowym netem niema B)

U mnie na śródmieściu Wrocławia play, iplus, blueconnect wyciągają ponad 1Mbps (Play dokładnie tyle) ale w innych częściach miasta jest już z tym różnie.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa z zasięgiem i prędkością w terenie poza większymi miastami?

Na wiosce Janówka (k. Łodzi, za osiedlem widzew, Andespolem, koło Justynowa), gdzie mogłem przez kilka dni skorzystać z Play wlaśnie - jest najlepiej. Co prawda Internet działa dość ślamazarnie, ale jak jest ładna pogoda i dobrze modem się ustawi - bez problemu daje radę pracować.

Chociaż na co dzień nie wyobrażam sobie współpracy z uzależnionym od pogody Internetem, ale to faktycznie maluka wieś, tuż przy lesie. Jak coś bliżej miast, to na pewno będzie o wiele lepiej sprawa wyglądała.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności