Skocz do zawartości

Do Speca od Longtail konkretne pytanie.


djurek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Wolne 3 k w e-webie więc chyba jak delikatnie rozłożę to na podstrony to się nic nie stanie.

no spoko zwlaszcza jak dasz po 30 pkt na strone to bedziesz mogl podlinkowac az 100 stron :)

hehe

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Wolne 3 k w e-webie więc chyba jak delikatnie rozłożę to na podstrony to się nic nie stanie.

no spoko zwlaszcza jak dasz po 30 pkt na strone to bedziesz mogl podlinkowac az 100 stron :)

hehe

Multum linków idzie już na strunę Głowna z 2 anchorami i będzie jeszcze więcej, a domena bardzo młoda dlatego pytam, chodzi generalnie aby delikatnie podlinkować aby się jakiś ogonek tworzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja alternatywne podejście przedstawię. Oczywiście nie zaprzeczę, że linkowanie podstron jest ważne, ale równie ważne, a nawet IMHO bardziej istotne jest podlinkowanie głównej strony - mocnym, dobrymi, stałymi linkami, może sidewidami itp. dzięki temu dobrze zoptymalizowane podstrony będą się ładnie trzymać w indeksie i pojawiać na wysokich pozycjach na niszówki.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja alternatywne podejście przedstawię. Oczywiście nie zaprzeczę, że linkowanie podstron jest ważne, ale równie ważne, a nawet IMHO bardziej istotne jest podlinkowanie głównej strony - mocnym, dobrymi, stałymi linkami, może sidewidami itp. dzięki temu dobrze zoptymalizowane podstrony będą się ładnie trzymać w indeksie i pojawiać na wysokich pozycjach na niszówki.

OK... a jak dobrze zoptymalizować strony pod long tail bo wydaje mi się ze moją są dość dobrze przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,7? to 2,700? jak tak to wcale nie jest dużo, ale przede wszystkim liczy się jakie to linki, czy mocne i dobre czy shitowe i niewiele, bądź też nic nie warte.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności