Skocz do zawartości

A miało być tak pięknie - DreamHost


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

dreamhost już mi wyłączył 2 konta z 3

jedno dlatego że ktoś wrzucił pirackie filmy do publicznego folderu na ftp, którego nigdy nie włączałem

i wczoraj:

Hello,

Your account has been permanently disabled without refund for violations

of our Terms of Service and anti-spam policy. SEO link farms such as

your hosted site "***.org" are strictly prohibited.

Jeff

polecam bluehost.com zamiast dreamhosta, podobne parametry i taniej

nie wiedziałem że jakiś hosting sprawdza wszystkie strony na serwerze, czy nie ma na nich żadnego spamu

bo żadnego wysokiego obciążenia nie generowałem, żeby sprawdzili tylko moje konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja nie rozumiem po co wordpress tak mocno rekomenduje bluehost skoro kompletnie nie nadają się pod wordpressy, które potrafią wygenerować prawie 100 procesów na jedną odsłonę. A jak wiadomo bluehost ma limit na 20, w innym wypadku albo procesy będą kolejkowane albo wiadomo - cpu throttling.

Poza tym na bluehost cache'owanie odpada bo wiadomo jest limit plików na serwerze.

Jak kogoś interesują opinie o bluehost i innych "nielimitowanych" hostingach to polecam https://bluehostsucks.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja serwery zalatwiam po znajomosciach :D A jak zdazy sie jakis serwer z poza i chca mnie wywalic to robie im taka awanture ze grzecznie przepraszaja i oddaja grzecznie moj serwery:D Nazywam to technika na dziecko neo:D

Gratuluje postawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o bluehost, to jeden z użytkowników pluginu DB Cache Reloaded napisał mi bardzo fajną opinię na jego temat: klik.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności