Skocz do zawartości

Potężny problem


sid1972

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna prosic o zrodlo

idz do kawiarenki internetowej i sprawdz ile osob siedzi w upalne

lipcowe poludnie.... a ile kiedy jest zimno i leje...

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze spora część internautów w PL ma dostęp do sieci tylko w pracy - a jeżeli są na wakacjach to nie korzystają- do tego dochodzi masa uczniów/studentów gdzie o tej porze roku piją piffko i siedzą gdzieś daaaleko od kompa - wniosek poparty statystykami z 3 lat dla serwisów rozrywkowych w tym płatnych.

Byle do września :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoria, którą przytoczyłem Cię nie satysfakcjonuje - masz inną - nie zgadzasz się :?: bo chciałeś :

Ciekawe :shock:  Mozna prosic o zrodlo?

Nie wiem o jakie źródło Ci chodzi, skoro najlepszym źródłem moim zdaniem są sami zainteresowani ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

OKi Mały problem rośnie do dużego

mianowicie... Google wywala mi zindeksowane storny od 01.08.2005 do dzisiaj spadł z 49.700 stron do 44.100

Dal tych którzy stwierdzą że to normalne powiem że dziennie powstaje okolo 100 nowych podstrn.

Strona o której mowa to:

https://polskanoc.pl

Albo google nas niedługo czymś zaskoczy albo mi ręce opadają :D

Ktoś ma podobną sytuację, czy ktoś wie o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma podobną sytuację, czy ktoś wie o co chodzi??

Jak dla mnie to jest to teraz naturalny rytm, może wywalanie podstron jest spowodowane zbyt małą liczbą linków do nich prowadzących, mi teraz tam gdzie miałem ok 15 000 podstron zaindeskowanych odbywa się taki spadek w dół (nawet ubyło po 6000 podstron). To taki cykl na oko 3 miesięczny.

Nowa strona (bonus) - Najpierw wszystko pięknie zaindeskowane.

Potem strony zmieniają status na częściowo zaindeksowane

A potem nie ma ich wcale, podobnie mam z niektórymi stronami w msn tylko bardziej drastycznie.

Może google potrafi już mierzyć ruch na podstronach (viva google toolbar)

i te co mają w stosunku do całości strony zby mały ruch wylatują ? (te stare newsy z archiwum)

Moze zły stosunek linków strona główna kontra reszta...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności