Skocz do zawartości

Linki wychodzące


pala2222

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inne pytanie pasujące do tego topicu;

Stronę zacząłem tworzyć jako stronę domową, z nastawieniem na treść i wąskie grono znajomych. Po jakimś czasie jednak się rozrosła i mocno weszła w indeksy.

Aktualnie na swojej stronie nie posiadam ŻADNYCH linków wychodzących poza witrynę (z wysokim PR).

Gdzieś przeczytałem, że to źle z punktu widzenia SEO i kilka linków wychodzących powinno zawsze być. Czy ktoś kumaty mógłby się do tego odnieść, bo moja logika nie potrafi tej zależności pojąć.

Czy gdybym zechciał sprzedać komuś link lub banner na mojej stronie (który byłby jedynym wychodzącym) mam prawo oczekiwać bardzo słonej zapłaty (i akceptacji na nią ze strony płacącego) za tak unikalny link? Czy jemu się to opłaci, czy może będzie wolał za te pieniądze kupić 50 linków na farmach?

Czy taka strategia ma w ogóle jakiś sens, czy może lepiej robić jak inni, czyli masowo wymieniać się linkami ze stronami o podobnej tematyce?

Celem jest oczywiście wzrost trafficu i wysokie pozycje w G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na swojej stronie nie posiadam ŻADNYCH linków wychodzących poza witrynę (z wysokim PR).

Gdzieś przeczytałem, że to źle i kilka linków powinno zawsze być. Czy ktoś kumaty mógłby się do tego odnieść?

Bardzo źle... żeby było lepiej to wstaw linka do mnie ;) A tak poważnie to nie wiem gdzie przeczytałeś o tym, iż jak jest brak linków wychodzących "to źle i kilka linków powinno zawsze być". Jakaś bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo źle... żeby było lepiej to wstaw linka do mnie wink.gif A tak poważnie to nie wiem gdzie przeczytałeś o tym, iż jak jest brak linków wychodzących "to źle i kilka linków powinno zawsze być". Jakaś bzdura.

To "bardzo źle" to oczywiście sarkazm? ;)

Przeczytałem to daleko nie szukając, czyli na tym forum. Tez mi się to wydawało nieprawdą, stąd moje pytanie, żeby się upewnić w swojej nieufności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy źle umieszczam linki wychodzące czy co bo https://www.mypagerank.pl/narzedzia,linki_wychodzace pokazuje że strona www.forumkolekcjonerskie.pl ma 0 i 0

w/g SeoQuake nasz 9 linków wychodzących i 58 wewnętrznych

Zabytki w Sandomierzu

Dzieci należy trzymać z dala od Internetu.

Od dzieci Internet głupieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności