Skocz do zawartości

Rózna liczba linków w Google i yahoo


oracle

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę niech mnie ktoś oświeci. ;) O co chodzi? Mam SeoQuake w firefox i po wpisaniu mojej domeny w skrócie https://domena.pl mam inną liczbę linków w google index niz po wpisaniu https://www.domena.pl. Czemu tak jest i czy to ważne? Większa różnica jest w yahoo domena bez www. ma linkdomain (ld) = 91, a z www ld= 9 tylko. Czemu tak jest i czy to ważne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze komenda "link: domena.pl" w Google nie pokazuje wszystkich wyników tylko wybiórczo, te które się trafią w googlelotka, więc korzystaj z tej komendy ale w Yahoo! ;)

Po drugie to czy linki podajesz z czy bez "www" jest ważne - wyniki dla obu wyszukań też będą różne jeżeli raz dodajesz stronę z a raz bez "www". Sprawę można załatwić na dwa sposoby:

1. obstaw którąś z opcji i się jej trzymaj - np. dodajesz stronę z "www",

2. Przekierowanie 301 w pliku .htaccess na serwerze.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przekierowanie 301, aby google widziało wszystkie nasze strony pod www.domena.pl, a nie część pod domena.pl, a część pod www.domena.pl. Dodatkowo zwiększa PR poprzez sumowanie odwołań do obu adresów."

Czyli takie rozwiązanie jest optymalne? Ale w takim razie strona dalej będzie się wyświetlała po wpisaniu samego domena.pl, ale zostanie przekierowana na www.domena.pl. Czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robot będzie sumował - zobaczy wszystkie ( bez - 91, z - 9, robot widzi - 100) :lol: Natomiast Ty i inni internauci wpisując z lub bez "www" komendę "link:domena.pl/www.domena.pl" zobaczysz wynik taki jak jest teraz czyli różny w zależności od tego czy wpiszesz z czy bez "www", ale to akurat nie ma większego znaczenia (jeżeli zależy Ci na tym, żeby się pochwalić BL dodawaj stronę pod wcześniej wybraną opcję zawsze z lub zawsze bez "www" - polecam z) :D

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności