Skocz do zawartości

Czy pisanie pod wpływem jest złe?


AdamAGP#

Twoja szczera wyopwiedź  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubię/nie lubię oto jest pytanie?

    • Często tworzę "pod wpływem"
      10
    • Sporadycznie mi się zdarzą ucestniczyć w społeczności internetowje "pod wpływem"
      15
    • Nie obchodzi mnie to!
      11
    • Nie lubię jak ktoś pisze cokolwkiek "pod wpływem"
      7
    • Nie nawidzę ludzi "pod wpływem"
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy przyzna się ktoś, że tworzy, pisze posty na forach, uczestniczy w życiu kulturalnym Polski, działa w sferze jakiejkolwiek kreatywności "pod lekkim wpływem"?

Ja się przyznam jako pierwszy ;)

Może trochę inaczej. Ostatni alkohol spożyłem dnia 31 października 2007 roku a więc w przeddzień Święta Zmarłych. Było to (jak w większości moich przypadków) piwo, w dużych ilościach, w barze. Od tej pory w ogóle nie piję. Wydawało mi się wtedy, że będę miał problemy z kreatywnym myśleniem gdy odstawię alkohol bop chociaż pod wpływem alkoholu nigdy nie pisałem tekstów do moich stron, to jednak gdy siedziałem sam w barze przy stoliku to przyznam, że nieraz wpadł mi do głowy jakiś naprawdę dobry pomysł, choć były i głupie, to normalne (ktoś znany chyba powiedział kiedyś, że tylko głupcy nie postępują głupio). Zwykle takim piciom towarzyszyło palenie papierosów jeden za drugim choć na trzeźwo nigdy bym nie zapalił. I bywało, wpadały do głowy dobre pomysły, czy na na nowy temat do jakiejś stronki, czy to na nowy sposób w pracy mojej zawodowej a więc np. jak namierzyć majątek dłużnika, jaką zastosować prowokację, aby dowiedziec się czy i gdzie ma jakąś nieruchomość ten i ów oficjalnie golec. Niestety, ale po takim piciu piłem jeszcze dwa kolejne dni po czym cztery dni jak to się mówi, miałem wycięte z życiorysu zanim doszedłem do siebie. Solidne depresje.

Jak wspomniałem, nie piję wiec nic procentowego od roku i 8 miesięcy. Na początku kiepsko było z wymyślaniem nowych pomysłów, brakowało tego. Jednak później zacząłem się zajmować sportem. Siłownia i bieganie, to drugie z ogromnym trudem na początku. Dzisiaj jest tak, ze oto ok. godziny temu wróciłem z biegania - 40 minut jednym ciągiem. I mam po takich akcjach jeszcze lepsze wizje niż podczas piwkowania. Nie od razu, bo padam, ale później, przy kawce. Nie wróciłbym do starych czasów.

Zdrowo mi odj...ło. Zastanawiam się nad stworzeniem antyalkjoholowej strony. Myślę tez o plakatowaniu ulic z tekstami zniechęcającymi dołażenia po knajpach i nabijania kasy śmieciom prowadzącym ten biznes. Nie chcę generalizować, ze każdy z knajpiarzy te śmieć, jednak ci co ja ich znam, to każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać z ankiety wiele nie wynikło, czego się spodziewałem :) - społeczeństwo seo jest podzielone z przewagą na pierwsze odpowiedzi ;)

fajne określenie: ;) chociaż w takim stanie twórczość raczej nie wchodzi w grę ;) aczkolwiek kto wie...

Wszystko zależy od człowieka - jedni tworzą pod wpływem inni rozwalą przystanki, więc zdecydowanie lepiej tworzyć ;)

Solidne depresje.

Czyli kac moralny i fizyczny? ;)

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności