Skocz do zawartości

Przekierowanie nowo kupionej domeny w home.pl na swoją stronę...


CzarnyWEOL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakupiłem 3 domeny w home.pl w promocji. Chciałbym je na stałe przekierować na moją stronę, której hosting i domena jest również w home.pl. W ustawieniach jest możliwość wpisania adresu URL na jaki nowa domena ma kierować i to działa, ale zależy mi na tym, aby po przekierowaniu zmieniał się także adres z nowej na starą, a w tej chwili otwiera się moja strona pod nowym adresem (nową domeną...)

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, robiłem tak, tylko moim błędem było wpisanie w ustawieniach domeny na home.pl URL na który miał przekierowywać i wtedy .htaccess nie łapał :D

Teraz jeszcze jedno pytanie:

Jak w Google Analytics sprawdzić ilość wejść z takiej domeny zakupionej tylko na przekierowanie? Będzie w witrynach odsyłających?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Musiałbyś to zrobić tak aby .htaccess kierował ruch z tej nowej domeny do skryptu .php, który logowałby gdzieś wizytę i robił przekierowanie 301 na docelową stronę.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności