Skocz do zawartości

Spadający site Strony


pet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilkunastu dni regularnie spada mi site strony, nie wiem co robić, nawet pingowanie sitemapy nie daje rezultatu. Mam także podłączonego swl na zapleczu z linkami do strony. Jakimi metodami można zatrzymać spadający site strony? Czy może to być wina tego, że mam dwa rożne swle zamontowane na zapleczu? Jeśli chodzi o słowa i frazy które pozycjonuje, wszystko jest ok, pnę się cały czas do góry.

Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w narzędziach dla webmasterów google czy nie masz problemów z duplikacją wewnątrz witryny. Różne linki prowadzące do tej samej treści, powtarzające się title stron itp. Zapamiętaj sobie, że po ewentualnych poprawkach będziesz musiał poczekać trochę na zmiany. Radzę także zdobyć jakąś część linków stałych z porządnych stron lub chociaż porządnych katalogów.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności