Skocz do zawartości

Co dalej ? drodzy koledzy


Carezza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

Jestem już po porawie ( optymalizacji ) indexu, powpisywałem się do katalogów zwłaszcza tych tematycznych, napisałem kilka artykułów i umieściłem je w Precllach. Stronka poszła na interesujące mnie frazy z 300-400 na 50-70 ale wiadomo człowiek chce coś dalej.

Teraz myślę o Swoim zapleczu ( z kim na forum można pogadać o tym temacie, na forum czy gg )

1. Mam na myśli stworzenie 2 śmietników ( oprócz wpisów do katalogów i Precli , chcę tam mieć SWL )

2. Oprócz tego stworzę 2 serwisy o tematyce podobnej do strony pozycjonowanej - ale już nie śmietniki, będą trochę sensownego tekstu itd....

Jak się zabrać do tego, tzn. co robić przy śmietnikach np. ma być kilka podstron z linkami do strony głównej czy pozycjonowaniej itd..

Proszę o pomoc, z góry dziękuje Norbert - Carezza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak bierzesz się za śmietniki pod SWL to przede wszystkim podstaraj się o jak największą ilość postron bo przede wszystkim za to dostajesz pkt.

2. Dodając artykuł do precli zadbaj o to by były zaindeksowane - podlinkuj swl'ami a jak nie możesz nimi to w jakiś inny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy że precle mają być zaindeksowane

1.Jak bierzesz się za śmietniki pod SWL to przede wszystkim podstaraj się o jak największą ilość postron bo przede wszystkim za to dostajesz pkt.

2. Dodając artykuł do precli zadbaj o to by były zaindeksowane - podlinkuj swl'ami a jak nie możesz nimi to w jakiś inny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Iguana , chcę 2 serwisy stworzyć tematycznie powiązane z stroną pozycjonowaną ale zrobione na tip top , z artykułami, dobrą treścią , nie wiem je tylko chyba katalogować oraz precllować czy moze coś innego, sorry że takie głupie pytania ale sam wiesz takie są początki

Staraj się nawet wolno coś sensownego robić i linkować z tego, a śmietniki to się stawia z kupnem domeny w 15min, ale to się robi jak nie ma się zapału na nic innego, przynajmniej ja tak mam

Iguana można z tobą gdzieś na gg pogadać

Trzeba go po prostu podlinkować najprościej mówiąc np. z drugiego precla, katalogu, addera, systemu wymiany linków itp to pomaga.

Edit: Nie precelek ale art z twoimi linkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem najprostsze sposoby, rób to co robisz, czyli katalogi, precle to co darmowe buduj pomału jakieś nowe strony. Przepisów trochę na śmietniki znajdziesz na forum, i z tego jedź na punkty w SWLach, punktami jedź niech indexują te poboczne strony, i tak do przodu, żadna filozofia w sumie tylko zależy od fraz na jakie jedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię to tak, mam własny swl na kilku domenach, które boty bardzo często odwiedzają. Stawiam spam 200-300k i wrzucam link na zaplecze, po paru dniach już są efekty widoczne, dodatkowo linkuje ten spam z katalogów nie moderowanych.

Może to Ci się na coś przyda:

https://www.exploit-media.eu/czynniki-wplyw...eksacji-strony/

https://www.exploit-media.eu/wplyw-samego-p...-google-wyniki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności