Skocz do zawartości

katalogowanie


deos

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli dodaje wpis do katalogu, to jako anchor text przyjmowany jest tytul artykulu? Czyli jesli tylko dam np. `Stacja benzynowa PKO` to mi sie pozycjonuje pod pelna nazwa tego hasla czy rowniez pod haslem Stacja benzynowa?

I mam jeszcze takie pytanie czy kolejnosc slow robi roznice, czyli czy jest roznica jesli bede pozycjonowal ` kwiat lotosu` a `lotosu kwiat` bo patrzylem na obydwa hasla i maja taka sama ilosc wyszukiwan w google w ciagu miesiaca, wiec zliczane sa jako jedno i to samo?

Polecam:
odziez uliczna everlast
sklep z biokominkami - biokominki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest anchorem i prowadzi do strony o tym decyduje właściciel katalogu. Jednak bardzo często jest to właśnie tytuł, nagłówek.

Jeśli pozycjonujesz Stacja benzynowa PKO to automatycznie Stacja benzynowa idzie do góry.

Poza tym proponuję, aby katalogować stronę z różnymi tytułami o opisami.

Na drugie pytanie nie znam odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego pytanie, to daje różnicę, bo to dwie frazy, ale ze sobą powiązane - jedna pomaga drugiej, jednak nie jest to to samo. Każdy link Ci pomaga nawet z innym anchorem. Tak jak KNS napisał najlepiej i najbezpieczniej jest z różnymi anchorami.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

` kwiat lotosu` a `lotosu kwiat` (...) wiec zliczane sa jako jedno i to samo?

Mam podobną sytuację i na jedną z takich fraz moja strona jest w top3, a na drugą z nich dopiero w drugiej dwudziestce... Także linkuj między innymi obie z wyżej wymienionych fraz, no i życzę powodzenia :)

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiat lotosu` a `lotosu kwiat` (...) wiec zliczane sa jako jedno i to samo?

Na 100% google rozpoznaj jako 2 różne frazy, choć użycie tych wyrazów w anchorach pomaga sobie nawzajem.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwiat lotosu` a `lotosu kwiat` (...) wiec zliczane sa jako jedno i to samo?

Jeżeli korzystałeś z narzędzia adwords to spróbuj zawęzić do pokazywania liczby wyszukiwać na frazę jako "Dokładne" dopasowanie - po prawej u góry lista rozwijana. A co do różnicy to porównaj wyniki wyszukiwania na różne odwrócone frazy i sam zobaczysz że to dwa różne hasła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności