Skocz do zawartości

jak Google widzi katalogi


Guglarz

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to nie jest naturalny link jaki ktoś wstawia na swojej stronie do innej strony gdyż uważa ją za wartościową. Jest to sztuczny link wstawiony przez właściciela strony do której on prowadzi. [...]Pytanie to dotyczy też oczywiście samych katalogów, gdzie tak naprawdę każda strona która nie razi czymś tam i która ładnie zostanie opisana, do każdego katalogu dostanie się.

A co jeśli chcę stworzyć katalog pomocny w znajdywaniu pożądanych treści w internecie, a nie dla korzyści tychże serwisów? Dlaczego mam być karany z zbiór dobrze selekcjonowanych stron?

Moim zdaniem Google powinien porządnie "przetrzepać" wszystkie precle i katalogi akceptując jedynie najbardziej wartościowe i mające dużą wartość dla użytkowników sieci.

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co jeśli chcę stworzyć katalog pomocny w znajdywaniu pożądanych treści w internecie, a nie dla korzyści tychże serwisów? Dlaczego mam być karany z zbiór dobrze selekcjonowanych stron?

Moim zdaniem Google powinien porządnie "przetrzepać" wszystkie precle i katalogi akceptując jedynie najbardziej wartościowe i mające dużą wartość dla użytkowników sieci.

Nie napisałem o karze tylko o ignorowaniu takich linków w aspekcie pozycjonowania. Pożądane treści w necie znajduje się poprzez wpisywanie fraz w pasku Google o czymś już ktoś napisał wcześniej. Z katalogów jest mało wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z katalogów jest mało wejść.

z tym się zgodzić nie moge :) niektore wpisy notuję po 100-200 wejsc z katalogu jednego - co razem daje ładną sumkę wejsc miesięcznie...

są to moje własne badania i statystyki dla klientów ktorych ujawnić nie mogę, ale liczba uniqów w/w jest mniej wiecej jak napisałem

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym się zgodzić nie moge :) niektore wpisy notuję po 100-200 wejsc z katalogu jednego - co razem daje ładną sumkę wejsc miesięcznie...

są to moje własne badania i statystyki dla klientów ktorych ujawnić nie mogę, ale liczba uniqów w/w jest mniej wiecej jak napisałem

To że Twoje katalogi są O.K., to dobrze o tym wiem i sobie je cenię. Jednak chyba nie zmienia to faktu, że wcale nie jest to jakaś elita stron. Nie jest to krytyka z mojej strony tylko wiadomo przecież, że skrajnie dobrych lub bezwartościowych w necie jest niewiele. Najwięcej jest "do przyjęcia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje OK ? polemizowałbym .

Ogólnie katalog się złe, brzydkie, nic nie wnoszą ... samo zło :

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale dzieki katalogom, preclą wiele osob nie musi korzystać z firm pozycjonujących (po piewrsze ich na to nie stać) a po drugie na proste frazy dla siebie sami sie wybijaja, poprawiając jednocześnie wyniki wyszukiwań na frazy mniej popularne dla innych, gdyz promują swoje wartościowe strony, dlatego katalogi w pewnym sensie maja swoje plusy, a kwestia czy ten katalog jest zły a tamtem dobry- to znając zycie każdy powiem moj jest dobry a tamten jest zły

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności