Skocz do zawartości

Pomoc w założeniu strony www


kurtzzz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A stronę robisz zaliczenie czy jak?

Poza tym ma paru znajomych w Twoim wieku w technikum informatycznym i żaden nie pytał się mnie o stronę www, hosting itd. :] (jestem chyba jako jedyny z tego rejonu)

Mają teraz podstawy linuxa, algorytmy i Quake 3, a Ty już tworzenie stron www i programowanie? Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę robię dla siebie bo to lubię. A no ja mam. Jeśli chodzi o programowanie to dopiero zaczynamy A stronki już produkujemy ale tak oo na razie. Zresztą nie wiem czy to prawda ale tak się dyrektor chwalił że to trzecie ponoć technikum na podkarpaciu jeśli o poziom chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie dziwię się jak oni ustalają poziom szkoły, bo oceny nie świadczą o wiedzy ucznia. Pewnie biorą wyniki z matur i tyle (mają np. o 0,1% lepsze wyniki niż reszta szkół w tym województwie).

A zacznij lepiej od małej strony domowej, a nie odrazu za portale się bierzesz... i rób sobie na najlepszym hostingu który zwie się localhost ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1-szej klasie Technikum Info. to na programowaniu masz Turbo Pascal-a :D a nie języki, które mógłbyś wykorzystać przy budowie stron www. Dopiero na 3 roku gdy wybierzesz sobie kierunek związany z programowaniem będziesz miał jakiś poważniejszy język.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma 17 lat to raczej teraz idzie do 2-giej klasy.

Poza tym kierunek wybiera się w pierwszej klasie - grafika itd., a przedmioty z tym związane są wprowadzane w 1, 2, 3, 4 klasie - zależy od szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kierunku nie wybiera się w 1-szej klasie. Kierunek wybierany jest w klasie 3 ^^ i mając 17 lat właśnie ukończył klasę 1-szą.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 17 lat ukończyłem klasę 2:) Tylko że jestem z sierpnia i dopiero za 2 miesiąc będę miał 18. Postanowiłem sobie zrobić mała stronkę o telefonach (artykuły, porady, softy, download)

No nie wiem jak u nas jest z poziomami ale ponoć wysoki bardzo. U mnie jeśli chodzi o informatyka to zawód wybiera się w połowie 2 klasy. No i masz ci los wybrałem programowanie i www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rocznikiem masz 18 ^^

Kierunek możesz sobie wybrać w 2 klasie(na koniec), ale wprowadzony będzie na 100% dopiero w 3. Taki jest program nauczania a technikach informatycznych.

Co do tematyki gsm to ona też nie jest łatwa na początek.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobisz ciekawą stronę, to się przebijesz. Tylko musisz naprawdę się postarać i pamiętać, aby mierzyć siłę na zamiary. Pomyśl czym się interesujesz i prowadzenie wortalu na jaki temat oprócz ew. zysków może Ci przynieść sporo frajdy, a czas, który poświęcisz na pisanie contentu na stronę będzie również dla Ciebie czasem niestraconym.

Od tego zacznij, potem powoli czytaj cośmy tu na forum powypisywali, reklamuj się i zdobywaj pierwszych użytkowników.

Jeżeli to faktycznie będzie coś ciekawego i oryginalnego, to z pewnością się przebijesz, nawet bez super znajomości SEO.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie kolego. Odpisując wcześniejszemu koledze to przelecieliśmy dość szybko 2 klasę i gdzieś w marcu skończyliśmy materiał i kazali odkupić od klas trzecich podręczniki które już pokończyli. No i pech trafiło na www, i coś liżemy javy i php. Ale akurat www to ze sql mało się nauczyłem bo od gim się bawiłem w www i z tego dużo umiem. Jeśli chodzi o GSM to faktycznie lubię to. Jeszcze jakieś 2 lata temu jak byłem gówniarz to uwielbiałem grzebać w softach itp (siemens c65, k750, nokie różnego rodzaju. Teraz nie mam czasu. Ale wielu ludzi to nadal uwielbia i żeby znaleźć konkrety muszą grzebać w setkach różnych stron itp. A ja chcę zrobić jeden portal żeby było coś o każdej marce a przy tym czytelnie, miło a nie nawalić pełno śmieci jak to wiele serwisów potrafi. A co do oryginalności to mam kilka pomysłów na rzeczy których u innych nie było albo ja nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna tematyka to tuning telefonów wszelkiej maści - ja teraz mam SE K550i z softem od W610i (czyli mam Cyber-shot+Walkman).

Fajna była by strona z przetestowanymi patchami i wszelkimi dodatkami dla tuningowanych telefonów. Fakt, że jest parę serwisów o tym, ale nic naprawdę ciekawego nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna tematyka to tuning telefonów wszelkiej maści - ja teraz mam SE K550i z softem od W610i (czyli mam Cyber-shot+Walkman).

Fajna była by strona z przetestowanymi patchami i wszelkimi dodatkami dla tuningowanych telefonów. Fakt, że jest parę serwisów o tym, ale nic naprawdę ciekawego nie znalazłem...

Też kiedyś miałem Walkmana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności