Skocz do zawartości

aktualizacja pagerank


Guszczyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

bo to nie ma co się martwić o PR, z PR to tak jak z pieniędzmi, raz jest a raz go nie ma.

W ogóle zauważyłem, że PR jest faktycznym wskaźnikiem tego jak dba się o domenę i stronę. Bez oszustw!

Rodzynki się zdarzają to fakt, ale nic nie jest doskonałe...

Guglas.biz - super katalog ma PR=3 :)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie katalog ze stopki bez zmian... precelek bez zmian... ale katalog https://world-airport-transfers.com łapnął PR2 :-) Przy okazji zapraszam do dodawania anglojęzycznych stron w tematyce transportowej :-)

Ogólnie bez rewelacji...

Jeden sklep który sobie skacze znów dostał PR2 [wcześniej 0, jeszcze wcześniej 2, jeszcze jeszcze wcześniej 0 :D]

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności