Skocz do zawartości

aktualizacja pagerank


Guszczyn

Rekomendowane odpowiedzi

Humor dopisuje.

Chcecie wiedzieć jakie to obrazki, jakbym Wam powiedział to już by nie były unikalne i musielibyście coś pozmieniać np. kolory ... ;)

Precyzując wcześniejszego posta chodziło mi o stronę z 3 tygodniowym stażem w Google, która dostała PR4 a jej konstrukcja wygląda tak:

meta, logo.jpg, firma.jpg i kontakt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
bo to nie ma co się martwić o PR, z PR to tak jak z pieniędzmi, raz jest a raz go nie ma.

W ogóle zauważyłem, że PR jest faktycznym wskaźnikiem tego jak dba się o domenę i stronę. Bez oszustw!

Rodzynki się zdarzają to fakt, ale nic nie jest doskonałe...

Guglas.biz - super katalog ma PR=3 :tancze:

Zgadzam się. mam 3 serwisy bardzo zadbane i w 100% unikalne - wszystkie niezmiennie PR4 ale powinny mieć max 3 jeśli patrzeć na linki w tym jeden ma tylko 2 miesiące (pierwszy update pr3 przy pozycji 8 i małym ruchu) - nie było żadnych zmian w linkach itp - po update szybko wskoczyła na top 1 i tak do dziś ... patrzę a tu PR4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności