Skocz do zawartości

Page rank - o co chodzi?


oracle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem po forum, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi - pewnie gdzieś tam jest. :(

Ostatnio zrobiłem przekierowanie 301 na adres www. (trochę późno) . I teraz sprawdzałem mój page rank z www. i wychodzi, że mam PR 2, ale normalnie dla https:// mam PR 4. Zrobiło mi się ciepło zanim do tego doszedłem :)

Czy wiecie, czemu tak się dzieje i czy PR z www. dorówna temu bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie bez na zzz. To chyba troche poczekam? Ile to może trwać? Masz na myśli update PR?

Nie jest gorzej! Teraz obydwie są PR 2. :) Czy dzieje się właśnie jakiś update? Zarejestrowałem się wczoraj w Linkme, czy to może być przyczyną, bo ostatnio nic innego bardzej szalonego nie zrobiłem ze stroną. Czy jest możliwy spadek PR o tak sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły Google radzi sobie już z www vs. bez www, nawet bez przekierowania, oczywiście z przekierowaniem powinno być lepiej. Czas jest tu trudno określić, może być przy updacie, może też wcześniej.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że teraz mam PR2 na obydwu. To znaczy że obniżyli mi z jakiegoś powodu. Przychodzi mi do głowy tylko dołożenie, tydzień temu słów kluczowych (w treści 7% miałem ok 4%), lub wczorajsze dodanie do linkme.pl - dowalili mi po 5 linków na każdej podstronie, nie wiem ile razem, ale dużo!

Czy to może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się już się nie dowiem. Google nie jest zbyt rozmowne :). Przy okazji chciałem zapytać, która strona jest dobra do sprawdzania słów kluczowych? W każdym mam inny wynik procentowy! Może to PR to za nadmiar słów kluczowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ani SWL po niecałych 24 godzinach ani zmiana rozkładu procentowego słów kluczowych nie miała wpływu na PR. Google po porstu ponownie przeliczyło moc linków prowadzących do twojej strony i wyszedł wynik "2". Po prostu trafiłeś na okres aktualizacji.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności