Skocz do zawartości

Domena w neostradzie,komercyjna i indeksowanie google


aguirre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam prostą stronkę informacyjną o mojej firmie na serwerze neostrady (jak mam tam już łącze wykupione, to czemu nie skorzystać z darmowej przestrzeni WWW;) Musiałem tam wybrać jakąś nazwę w domenie neostrady: powiedzmy, że jest to costam.neostrada.pl . Ponadto wykupiłem sobie inną domenę mojafirma.net.pl (w netart.pl), którą zamierzałem oficjalnie wykorzystywać (czyli miałem dwie domeny wskazujące na to samo miejsce: wykupioną chciałem używać, a neostradową musiałem i tak mieć, ale nie zamierzałem jej nigdzie zgłaszać). W netart wskazałem że domena jest hostowana na serwerach TP; w konfiguracji domen w koncie neostrady dodałem wykupioną domenę. Potem zarejestrowałem domenę mojafirma.net.pl w googlach (accounts, analytics), pododawałem do serwisów branżowych i przez pewnien czas było fajnie: na interesujące mnie pytania moja strona wyskakiwała w googlach na na stronach od 1 do 3 (w zależności od pytania) z adresem mojafirma.net.pl. Po jakiś dwóch miesiącach moja strona z dnia na dzień stała się widoczna przez google, jako costam.neostrada.pl (interesujące mnie zapytania, wyświetlają teraz jako wynik wyszukiwania adres strony costam.neostrada.pl i tak jest już gdzieś od 4 miesięcy). Nawet jak użyje zapytania info:mojafirma.net.pl, to i tak dostanę wynik costam.neostrada.pl. Czy ktoś wie, z czego to wynika? Jak to poprawić? Materiały reklamowe mam wydrukowane dla domeny mojafirma.net.pl i chciałbym mieć zgodność z google, poza tym chciałbym być uniezależniony od domeny neostrady. Oczywiście po wpisaniu adresu mojafirma.net.pl, ta strona się wyświetla.

Z góry dzięki za pomoc i objaśnienia

pzdr

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności