Skocz do zawartości

[w co zainwestować] ?


4tom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

50% lokata, 50% zainwestuj w coś, np. przejmij serwis i go rozwijaj :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam za bardzo czasu zająć się zapleczem-po 8 godz w pracy przy kompie, w domu już nie mogę na niego patrzeć :)

pomysł na jakaś fajną stronkę też nie chce przyjść. chyba, że komuś zapłacę ;) (jak coś, to zapraszam na PM ;))

patrzę sobie na allegro, ale też nic ciekawego ostatnio się nie wykluło. zastój, czy cuś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaproponuję Ci forexa.

czytaj, poucz się, analizuj i ładne pieniążki możesz wyciągnąć. sam planuję grać, ale dopiero jak się czegoś nauczę na błędach kolegi :)

Jak interesuje Cię długa lokata pieniędzy kup ze 3-4 monety. Na forexa Ci jeszcze zostanie;) Myślę, że 5k to całkiem fajny start, dodatkowo może bukmacherka jak lubisz adrenalinkę ;)

Ewentualnie kup kawałek ziemi, nie wiem gdzie mieszkasz, więc nie wiem ile kupić możesz;) posadź drzewka owocowe i za 5-10 lat masz sporo zwrotu ;) tylko przy tym też chodzić troszki trzeba, ale fajna rozrywka na popołudnia po pracy.

Inna alternatywa to pszczoły, tutaj trzeba dużo więcej wiedzy, ale pieniędzy mniej ;)

Ale kawałek terenu też by się przydał.

Daj więcej informacji, bo tak to z fusów, jak to mawiają. A możliwości jest ogrom.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograj sobie na giełdzie, daj wszystko w papiery KGHM :)

KGHM wzrósł w pół roku coś około 300%. Nie ma chyba na polskiej giełdzie bardziej przewartościowanych akcji.

Kupowanie tego teraz to nawet nie loteria, ale prędzej rosyjska ruletka.

W ogóle akcje wydają się teraz przewartościowane - znowu.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

someone,

ja sam nie grałem. obserwacje, dlatego o tym pisze, żeby nie było że jakiś ekspert jestem.

Forex to bardzo fajna zabawa, dla mnie na razie tylko zabawa. Tylko trzeba sporo wiedzieć o rynku walutowym,

o samej obsłudze giełdy i tak dalej. Interesuję się tym od niedawna.

Kwoty z jakimi ja mam do czynienia na tej giełdzie to od 2 do 5 tysięcy złotych.

fakt faktem że trzeba siedzieć praktycznie cały czas i analizować rynek...

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaproponuję Ci forexa.

czytaj, poucz się, analizuj i ładne pieniążki możesz wyciągnąć. sam planuję grać, ale dopiero jak się czegoś nauczę na błędach kolegi :)

A ja z całą pewnością odradzę Ci forexa, jest to rynek zbyt nieprzewidywalny, żeby wyjść na plus trzeba naprawdę dużo czasu poświęcić na AT, w dodatku duży lewar powoduje, że w kilka sekund możesz stracić cały depozyt w wyniku ogłoszenia jakiejś niekorzystnej wiadomości (wiem niestety z doświadczenia). Na akcje indeksy i inne papiery wartościowe to też nie jest jeszcze pora, na obecną chwilę trzeba dużej wiedzy, a przede wszystkim szczęścia, a myślę, że nie o to Tobie chodzi. Stopa procentowa od jutra znowu spada więc obligacje automatycznie też powinny spaść. Do czasu aż nie wymyślisz dobrego startupu dobra lokata wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o giełdę, to trzeba być szczególnie czujnym, bo na początku tygodnia mieliśmy konkretną wyprzedaż na praktycznie wszystkich najważniejszych rynkach światowych (w tym i u nas). Trwająca od połowy lutego zwyżka pierwszy raz od ok. 4 miesięcy została zatrzymana tak dużą podażą. O korekcie tego średnioterminowego trendu wzrostowego mówi się już od ładnych kilku tygodni. Na WIG-u 20 mieliśmy już ponad 2000pkt, a 2 ważne wsparcia, to 1900 i 1750. Pierwsze pękło w mgnieniu oka. Teraz kwestia, jak rynki będą dalej reagować na dane makro i czy te z kolei będą nas znów pozytywnie zaskakiwać. Do tego zbliża się koniec II kwartału i za parę tygodni publikacje wyników spółek. Także jest co obserwować, ale z ewentualnymi decyzjami jak zwykle radzę uważać :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności