Skocz do zawartości

[w co zainwestować] ?


4tom

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia dużych i starych graczy na forexie powiem tak - jak wiesz co i jak i masz dużą kasę to zarabiasz... reszta niestety karmi rynek.

Zainwestuj w coś czym się interesujesz - ja np. ZAINWESTOWAŁ bym w jakiegoś youngtimera - pytanie na jak długo planujesz taką inwestycję.

Ja lubię czasem coś tanio kupić, za jakiś czas drożej sprzedać wcześniej to ładnie przygotowując...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zgodze sie z elektrownia ale kapitał jak wiadomo duzo wiekszy trzeba :-)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta elektorwnią to bardzo dobry pomysł :D I jak widac opłacalny - w niedalekiej przeszłości (jakieś 4 lata temu) miałem w krajobrazie 2 wiatraczki z generatorami. Teraz widze kompleks bodajrze 14 i właściciel nie ma zamiaru na tym poprzestać :D

Tylko na jeden wiatraczek, używany musisz mieć z 10x więcej. Dane z pierwszej ręki.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20000 to roczne utrzymanie jednego pracownika...

czyli raczej wchodzi jednoosobowa działalność i raczej usługowa

moja rada to zainwestuj w to na czym się znasz lub gdzie masz dobre kontakty i układy

można zarobić na wszystkim ale też można zbankrutować nawet na sklepie z warzywami

wystarczy że nie znasz specyfiki branży

jeśli masz już firmę to zastanów się nad jej rozwojem nowe stanowisko pracy, reklama, itp.

a jeśli na niczym się nie znasz, bądź nie wiesz do czego masz smykałkę zainwestuj w siebie

idź na studia, zrób jakieś kursy, szkolenia, lub uprawnienia a za dwie dyszki masz kilka nowych zawodów w kieszeni

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje elektrownie wiatrową , tylko ze trochę mała kwota jak na taką inwestycję.

Ja tak serio

Od kilku miesiecy chodzi mi po glowie dokladnie ten sam pomysl. Moim zdaniem to obecnie najgenialniejsza inwestycja z kilku powodow. Po pierwsze, polski rzad i Unia Europejska bardzo wspiera ekologiczna energetyke i wcale nie trzeba miec duzego kapitalu, bo bez problemu mozna dostac pokazne dotacje, po drugie polski sejm uchwalil ustawe, ktora obligatoryjnie zobowiazuje dystrybutorow energii do jej zakupu ze zrodel odnawialnych, wiec nie ma najmniejszych problemow ze sprzedaza, po trzecie porzadne wiatraki moga stac kilkadziesiat lat i nie potrzebowac zadnej modernizacji. Podsumowujac: stawiasz wiatraki za unijne pieniadze, ktore za ciebie pracuja i co miesiac non-stop dostajesz na konto pokazna wyplate - pare tysiecy zl i tak przez kilkadziesiat lat! Jesli sie myle lub ktos ma jakies dodatkowe wskazowki dotyczace budowy wiatrofarm, to prosze pisac.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

non-stop dostajesz na konto pokazna wyplate - pare tysiecy zl

Parę? Mam to blisko to wiem, że to nie kilka, tylko w najgorszym wypadku kilkadziesiąt tysięcy.

Oczwywiście umowa z elektrownią o sprzedaz prądu także jest.

Poza tym teraz tez dobry okres jest ze względu na to, iz Niemcy się modernizują i za całkiem małe pieniądze można stamtąd używane, w przyzwoitym stanie urządzenia kupić.

Aaa prawo i normy - rygor jest jak cholera - byle czego nie postawiasz, tak samo jak byle gdzie :)

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, polski rzad i Unia Europejska bardzo wspiera ekologiczna energetyke i wcale nie trzeba miec duzego kapitalu, bo bez problemu mozna dostac pokazne dotacje,

Żeby nie było tak łatwo: https://www.rp.pl/artykul/73891,145811.html

Nasz kochany rząd (który "bardzo wspiera ekologiczną energetykę"), od opisanej w tekście elektrowni wymyśla 3mln zł kaucji, zanim ona powstanie. Dodatkowo jeszcze do 300tys. za ekspertyzę :)

Jest to dobry interes, ale dla tych, którzy już mają pieniądze i to właśnie ich wspiera rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego topicu, ale mam dla Ciebie słuszną radę: inwestuj w to na czym się znasz. Giełde i forex sobie odpuść, jeżeli nie siedzisz w tym na bieżąco, bo tylko stracisz.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności