Skocz do zawartości

Kopiowanie treści


nocentis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję kontakt z administratorem serwera (napisz to dość stanowczo, bo ja pisząc najpierw łagodnie nic nie zdziałałam, a po zmianie tonu od razu zablokowali konto), a jeśli to nic nie da to idź prosto na policję. Kradzież nie może zostać uznana jako "znikoma szkodliwość czynu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A kopiują je w taki sposób, że mógłbyś tam przemycić linki do siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kopiują je w taki sposób, że mógłbyś tam przemycić linki do siebie?

nie linki kasują :/

Mam pytanie jaka jest najlepsza wyszukiwarka sprawdzania skopiowanej treści?

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg wytycznych googl nalerzy zrobic tak superowwa strone zeby do niej linkowali ale google nie przewidzalo ze zamiast linkowania inni beda kosili cale teksty, i tak oto szary zjadacz znowu leci w czelusci wyszukiwarki, i jak tu sluchac wytycznych ?

temat kradzierzy tekstow jest stary jak swiat i raczej jak dlugo kontent is king tak dlugo nie umrze, a jedyne co mozna zrobic to linkowac mocniej swoje artykuly, nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel serwisu mam gdzieś to, że kopiuje treści z mojej strony

Nie wiem co mam zrobić :(

Nie mam zbytnio czasu aby chodzić po sądach i wałkować tą sprawę :/

Ile średnio trwa taka sprawa? rok, dwa?

Czuje się tak jakby kopiowanie było legalne :)

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany przyklad skopiowanego newsa przypomina notatke prasowa, a - zgodnie z ustawa - takie krotkie notatki nie sa objete prawem autorskim i mozna je swobodnie kopiowac...

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel serwisu mam gdzieś to, że kopiuje treści z mojej strony ...

rób to samo, kopiuj treści z jego serwisu, dodawaj do precli i linkuj siebie :)

jak ktoś zabija, też mam zabijać?

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, lepiej dac się zabić komus kto próbuje Cie zabić :)

edit:

zauważ, że poradziłem kopiowanie ze strony własciciela, który ma gdzieś, że Twoje teksty ktos kopiuje i linkuje nimi jego stronę (pewnie on sam), a nie szukanie tekstów z innych stron i okradanie ich z tresci ;) napewno tamten własciciel będzie też miał to gdzieś :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.skarbek.edu.pl/2009/06/25/htc-hero/ to już nie jest notka, podałem pierwszy lepszy przykład.

to zrob tak

zobacz dokąd prowadzą linki z tego przykładu , wejdz na ten serwis pobierz jego treść i wrzuć do innych precli z dopiskiem jak kuba bogu - to jedyne co możesz zrobic

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności