Skocz do zawartości

Kopiowanie treści


nocentis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jasne, że może nie zareagować, choć jeszcze nigdy się z tym nie spotkałem, i dla świętego spokoju zrobili to o co ich poprosiłem. Polskie prawo pozostawia wiele do życzenia, sam się przekonałem o tym na własnej skórze.

Polskie prawo nie pozostawia w tej kwestii niczego do życzenia bo takiego kopiowania się nie da prawnie uregulować. A gdybyście jeszcze nie wiedzieli "pod kogo" jest tworzone prawo autorskie - to podpowiem, że pod wielkie korporacje... sami możecie liczyć jedynie na usunięcie strony z serwera, zależnie od dobrej woli hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jestem dzięki za wsparcie :peace:

wertowałem treść w internecie i patrzcie co znalazłem :

https://www.webatech.pl/2009/06/budowanie-p...e-kradziez.html

czy tych z android.com.pl kompletnie poje****?

Po prostu zawodowi złodzieje :)

Trzeba będzie to troszkę nagłośnić, chyba żaden serwis nie stosuje takich kampanii reklamowych ^_^

p.s

treść zostaje kradziona, ze wszystkich portali na których znajdują się arty poświęcone platformie android!

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin serwera, gdzie jest strona własciciela nic nie zrobi, bo ta strona sama w sobie nie narusza chyba niczego, problemem są skopiowane arty, które sa rozsiane po blogach na róznych serwerach...

zrób co Ci tu poradzono, albo idź na policje i powodzenia ^_^

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy napisałeś już do adminów serwera?
Czy administrator serwera ma odpowiednie kompetencje do ustalania kto jest autorem/właścicielem tekstów?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znikoma szkodliwość czynu, czyli przyjmą zgłoszenie poleży na biurku po 3 miesiącach napiszą umorzono z powodu nie znalezienia sprawcy

Oprócz postepowania karnego mozesz ścigać kolesi z oskarżenia prywatnego. Tutaj nie ma czegoś takiego jak niska szkodliwość społeczna czynu. Sprawa musi zostać rozstrzygnieta na czyjąś korzyść lub niekorzyść.

Zgłoś sprawę na policję i poczekaj na rozwój wypadków. Nie wiem czy możesz sobie pozwolić na pomoc prawną, ale pisma z kancelarii prawnej mają na policji "inną wagę" niż pisemka od osób prywatnych. Policja ma możliwości prawne sprawdzenia kto naprawdę ładuje Twoje teksty do precli, choć oczywiście jeśli złodzieje będą ostrozni to nici z tego. Jeśli to wykryją i ustalą winowajców czeka ich sprawa karna i cywilna z Twojego oskarżenia.

Zacznij działać, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stopce androida sprawdź, w portfolio ich widać, że przy tej realizacji zajmują się pozycjonowaniem tej strony

nocentis napisz do nich by pousuwali arty z precli i poczekaj na odpowiedź ^_^

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności