Skocz do zawartości

Jaki skrypt katalogu stron?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś wolę osobne rozpatrywanie każdego wpisu i klikanie na "ptaszka" przy wpisie, a nie jak to jest w FG, zaznacza się wpisy i klika OK.

Jeśli tak, to bierz katalog hurricane ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Żeby dostać bana za katalog trzeba zasłużyć na niego. Z drugiej strony, jak stawiam katalog to tylko na freeglobes, najlepszy darmowy skrypt przy którym trzeba jedną lub dwie nocki poświęcić aby wyglądał dobrze.

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim katalogu huricane miałem 500 stron zaindeksowanych, przy znikomym linkowaniu ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dobrz epostawiony SEO pod SWLa coś daje :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No SEOKatalog z pewnością, nadal jest wart swojej ceny.

Indeksuję się elegancko oraz na wsparcie techniczne z reguły nie trzeba czekać, dłużej niż godzinę.Łatki do skryptu wysyłane są regularnie na pocztę, no i z tego co czytałem - Generał pracuje nad nową wersją 1.4, która prawdopodobnie będzie jeszcze lepsza.

Projekt nie stoi w miejscu, więc śmiało można polecać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy skrypt seokatalogu nadal wart jest polecenia?

ewentualnie jakim innym skryptem katalogu warto się zainteresować

Tak jest wart polecenia, chociażby za :

- przyjazny interfejs admina

- wsparcie na najwyższym poziomie

- częste aktualizacje

- w przypadku błędów - szybkie poprawki

- dobry kontakt z autorem

Inne warte polecenia - IndexU

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności