Skocz do zawartości

Jaki skrypt katalogu stron?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

seokatalog tani nie jest, ale skoro taki dobry

nie jest tani ?? Jest ZBYT TANI biorąc pod uwagę setki jakie powstały w ostatnim półroczu. A założenie miało być takie : Odpowiednia cena, żeby skrypt nie stał się masowym nośnikiem śmieci...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Eee bez przesady :) - jest kilku dużych graczy którzy nie stawiają takich perełek jak https://katalogujemy.net (chociaż tych perełek to ostatnio i tak przybyło sporo) ale cóż tak było, jest i będzie - jedni stawiają na jakość inni na ilość - ważne żeby zachować odpowiednie proporcje które w przypadku otwarty mini (a od niego się zaczęło) zostały zachwiane.

Nadal uważam że nawet 100 zielonych oblepionych reklamami i płatnościami SEOKów nie może "pretendować" do miana masowego śmietniska bo to zupełnie inna skala niż w przypadku innych skryptów.

Mam nadzieję że wersja 1.4 dzięki nowym funkcjonalnościom znacznie zwiększy kreatywność właścicieli katalogów :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam że nawet 100 zielonych oblepionych reklamami i płatnościami SEOKów nie może "pretendować" do miana masowego śmietniska bo to zupełnie inna skala niż w przypadku innych skryptów.

Nie uwzględniasz jednego szczegółu - drobnego...... Seokatalog indeksuje się jak żaden inny skrypt. Zatem śmiem twierdzić, ze 100 seokatów to jak 1000 innych razem wziętych mini, qlwebów itp.

Wklejasz do G przykładowe zdanie z jakiegoś wpisu i masz kilka tysięcy identycznych kopii zawartych w nie tylko tych 'zielonych' seokatach - to nie było spotykane nigdy do tej pory.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejasz do G przykładowe zdanie z jakiegoś wpisu i masz kilka tysięcy identycznych kopii zawartych w nie tylko tych 'zielonych' seokatach - to nie było spotykane nigdy do tej pory.

Tu masz rację - mnie to też się nie podoba dlatego w swoich katach zacząłem już takie "mało unikalne" wpisy odrzucać. Niestety tutaj wiele zależy od samych użytkowników katalogów (od właścicieli też bo oni moderują).

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masówka jest przez zniżkę na większe ilości :) Takie jest moje zdanie. Powinna byc stała cena 150zł netto bez względu na ilośc zakupionych sztuk.

Przy zakupieniu 25 licencji, cena za jedną spada do 38zł :) A to śmieszne grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masówka jest przez zniżkę na większe ilości smile.gif Takie jest moje zdanie.

Hehe i tu byś się właśnie zdziwił bo dużych graczy (powiedzmy min. 25 licencji które są publicznymi katalogami) jest zaledwie 10-15 :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby też tak nie było, że pieję z zachwytu jaki to dobry jest seokatalog i powinno się podnieść jego cenę, to dodam, że ma pewne niedociągnięcia, dzięki którym złośliwi osobnicy mogą szkodzić katalogom na tym skrypcie - wszystko zależy od stopnia zacietrzewienia takiego pacjenta...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEO Katalog ma też taki minus, że jest podatny na sql injection i xss

Przeprowadziłeś osobiście próbę ?

M

Z xss tak, ze sql injection trafiłem na podatność, ale nie chciało mi się już w to bawić kosztem własnego katalogu (na localhoście nie mam zainstalowanej biblioteki ioncube). Nie przeprowadzałem żadnych konkretnych testów, jedynie przypadkowo pokazały się pewne niedociągnięcia w kodzie. W dodatku kod źródłowy skryptu jest zakodowany, co jest tutaj plusem w przypadku bezpieczeństwa.

//edit

luki już zgłosiłem i z wersją 1.4 mają zniknąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki bezpłatny skrypt katalogu (z działającą obsługą płatności) polecacie ?

nie ma takeigo - płatności trzeba dokupic i zaimplementować.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności