Skocz do zawartości

rozwiązanie umowy z firmą pozycjonerską


spamer

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem umowę ss dla mojego klienta. Żądają dostępu do strony, żeby móc optymalizować. Widocznie frazy sa na tyle proste, że nie musieli sie wysilić. Ja bym proponował:

1. Ustalić jakie frazy są korzystne i zoptymalizować pod tym kątem strone główna lub odpowiednie podstrony. Dopalić swl - linki stałe i te drugie.

2. Wymacać jakie frazy mogą być w długim ogonie. Te co juz są dopalić swl (rozumiem, że jakieś statystyki są), te co nie ma - zoptymalizować podstrony - dopalic swl-em.

3. Umowy nie rozwiązywać - za duży koszt. Za błędy sie płaci.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko da sie napsiac otwartym tekstem - pomyslcie.

ja mam kilka ofert firmy SS od swoich znajomych (nawet nie klientów) i wszedzie niemalże ten sam szymel tylko ceny i frazy.

Dla kogos nieznającego SEO umowa jest po prostu przytłaczająca i robi się z klienta glupka, przytłacza się go i klient podpisuje bo uwaza ze skoro umowa ma kilka storn to musi byc dobra ;) sie to chyba nazywa socjotechnika :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres wypowiedzenia w SS, z tego co się orientuję nie jest 18 miesięczny a 9 miesięczny i zapewne się z umowy wywiązują nawet jeżeli jest to 1 słowo z 10.

Czy jest jakaś opcja aby rozwiązać z nimi tą umowę bez kary?

Nie wiem co zrobić macie jakieś pomysły aby to polubownie rozwiązać?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Twój znajomy musi czekać do końca umowy. A! I niech nie zapomni przesłać wypowiedzenia NIE PÓŹNIEJ niż 6 miesięcy przed końcem okresu umowy :-)

Zmienic domene na 18 ms., zrobic 301 i stara juz nie bedzie w wynikach.

Pozatym poszukac porzadna firme seo: imho w branze budowlane pozycjonuje sie long-tailem, wiec raczej 50, 100 fraz niz 3.

Optymalizacja strony.

Zlikwidowac reklamy z bielizna.

Wedle umowy również w SS (w sumie osobiście popieram, wiele ich zapisków) - nie można im utrudniać pracy poprzez przekierowania, stawianie innych serwisów a nawet zaprzestawać opłacania domeny co może oczywiście skutkować rozwiązaniem umowy przez SS z winy klienta (Zlecającego) i pociągnięciem go do odpowiedzialności poprzez zapłatę kary umownej.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=54246

Widziały gały co brały....

Mam nadzieje, że nie będzie już takich kolejnych tematów ... :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności