Skocz do zawartości

Realna konkuręcja G: Bing.com


Dominik23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie w polsce nikt juz google nie przebije bo polacy jak zaczynają czegoś używać to przy tym zostają nawet jeśli będzie cos nowego i lepszego to wolą być przy starym ewentualnie w większych krajach gdzie jest więcej kasy przeznaczone na reklamę tam dojdzie do paru % ,ale mimo to google już nikt nie przebije tam gdzie ma już swoje dobre miejsce

https://dobree.pl - śmieszne cytaty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w polsce nikt juz google nie przebije bo polacy jak zaczynają czegoś używać to przy tym zostają

Tak jak nie udały się próby przebicia allegro prze ebay

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w polsce nikt juz google nie przebije bo polacy jak zaczynają czegoś używać to przy tym zostają nawet jeśli będzie cos nowego ...
Dlaczego w takim razie nie pozostali przy Onecie?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła się funkcja onetu. Kiedyś był to kombajn wszystkiego: wyszukiwarka, portal z newsami, poczta. Teraz funkcjonuje głównie jako portal - ja widać z rankingu wyszukiwarka jest używana przez bardzo mało ludzi. Natomiast sama strona jest ciągle jedną z najpopularnieszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox jest przykładem, że jednak gusta się zmieniają dotyczy to również Polaków, bo 40% udziału znikąd się nie wzięło.

W przeciwieństwie np. do US gdzie dalej większość działa na IE.

Pozdrawiam

Cognitive-it.pl - usługi SEO i SEM.

Cognitive-it.org - do poczytania blog o SEO i Adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że temat dotyczy wyszukiwarek, widocznie się pomyliłem.

Z ciekawości, na której pozycji masz Google? Bo może pokazuje mi inne wyniki?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie wierzycie ze microsoft wpakował miliardy dolarow w coś co z góry jest skazane na porążke ? Liczycie na to ze w drugim tygodniu swojego istnienia bing przejmie rynek ? :D nie odrazu Rzym zbudowali , tak czy siak mają tym razem spor szanse na wyrównanie wagi na rynku wyszukiwarek , nie wiem jak wy ale ja odnotowuje w dużych serwisach juz ruch z binga

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności