Skocz do zawartości

Linki


pala2222

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jeżeli google zwiększy mi pr. o np. 2 to mogę się spodziewać skoku w wyszukiwarkach, czy to nie ma znaczenia

A czy my możemy się spodziewać ,że zaczniesz używać wyszukiwarki na forum bądź chociażby przeczytasz parę tematów?

Powtórzę po innych po raz kolejny - PageRank nie ma większego wpływu na pozycję strony w wyszukiwarce, jeżeli w ogóle ma jakikolwiek. Nie zostało to oficjalnie ogłoszone, oraz testy nie wskazują na to ,aby istniała między nimi jakaś znacząca zależność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybyś był top 1 na interesujące Cię frazy wiele by to nie dało. Użytkownik wchodząc na Twoja stronę zaraz z niej wychodzi bo po prostu na niej nic nie ma.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy takie linkowanie wewnętrzne ma sens ? (zależy mi na chodź minimalnym przeniesieniu mocy wewnątrz strony ).

strona glowna ---> strona glowna - Nie ma sensu

podstrona ---> strona główna Tez nie bo to link wzajemny

może więc coś takiego ?

https://zapodaj.net/93a0eb70019a.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie linkowanie wewnętrzne ma sens ? (zależy mi na chodź minimalnym przeniesieniu mocy wewnątrz strony ).

strona glowna ---> strona glowna - Nie ma sensu

podstrona ---> strona główna Tez nie bo to link wzajemny

może więc coś takiego ?

https://zapodaj.net/93a0eb70019a.jpg.html

Kazda strona powinna linkowac z powrotem do strony glownej bez wzgledu na jej poziom zaglebienia.

Z podstron linkuj do glownych dzialow.

Ze strony glownej, ze wzgledu na najwieksza sile linkow, linkuj do glownych dzialow i losowo linkuj daleko w glab aby przekazac sile linku bezposrdenio do mniej waznych podstron osadzonych glebiej, dzieki temu yzskaja one szybciej wiekszy PR

Pamietaj ze PR dzieli sie schodzac glebiej podsrod wszystkie linki a PR dla strony glownej z reguly jest najwieksze wiec wykorzystaj to i linkuj w glab.

Nie uzywaj rel="nofollow" wewnatrz swojej domeny nawet jak masz podwojne linki

I nie sluchaj tych brednio o linkach wzajemnych, wejdz na blog Google Webmaster i ogladaj regularnie video z odpowiedziami Matta Cuttsa

pozdr

Ecommerce 2.0 od strony technicznej

Koszulki dla programistów: LINUX, PHP, JAVA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności