Skocz do zawartości

The Secret – Prawo przyciągania


patro

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam wa żadne sekrety, bogi czy inne siły wyższe nie wierzę. Każdy jest Panem swoje życia i TYLKO on ma możliwość wpływania na wszystko co jest z sobą związane. Jestem bardziej skłonny uwierzyć, że ludzie zbliżają się do kolejnego kroku ewolucji w którym zaczniemy komunikować się na poziomie telepatycznym. Wszak wszelkie modlitwy, medytacje i inne tego typu rzeczy pozwalają nam skupić się na swoim ciele i sprawić, że to MY mamy władzę nad naszym ciałem a nie odruchy warunkowe/bezwarunkowe.

(jak coś jestem nie wyspany... to tak, jakby moja wypowiedź była lekko nielogiczna)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja tam wa żadne sekrety, bogi czy inne siły wyższe nie wierzę.

to nie żadne "sekrety" to po prostu nasza podświadomość :)

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja przeciwnie do zyumen zdaje sobie sprawę z tego, że Ktoś tym światem kieruje i jeżeli coś się dzieje w moim życiu to tylko przez Jego ręce. Przynajmniej mam poparcie w doświadczeniu naszych przodków, a własnym hipotezom które mogę tworzyć w 5 minut i nie są niczym poparte - wolałbym nie ufać :) Gdy człowiek się tak przypatrzy to naprawdę widać jak ten świat się kręci :)

120x20.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak się kiedyś temu wnikliwie przyjrzałem, to doszedłem do wniosku, że jednak nikt tym "nie kręci" :D Najczęściej też jest tak, że miejsca, które są dla nas niezrozumiałe, niewyjaśnione, etc, próbujemy wepchnąć w ramiona sił wyższych, bo przecież jakoś to musi działać, bo pewnie ktoś tym zarządza. Wydaje mi się, że nie tędy droga, lepiej naumieć się akceptować to, że pewne sprawy póki co są dla nas tajemnicą, aniżeli od razu "oddawać się w ręce" sił wyższych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wg mnie, gdyby tak nikt tym światem "nie rządził", to byśmy byli takimi bardziej rozwiniętymi dżdżownicami, dla których to obojętne jest czy w dziób przywali jedna drugiej, czy kogoś zamorduje, okradnie etc. A co bardziej wrażliwe dżdżownice by od razu sobie trumny szykowali i tak na wszelką wszelkość się kładły co noc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności