Skocz do zawartości

Szybki zarobek - Jak?


witko2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem w trakcie tworzenia paru swoich "większych" projektów ,które potrzebują trochę czasu aż ujrzą światło dzienne, a następnie zaczną być rentowne.

Jako że są wakacje to chciałbym sobie dorobić troszkę kasy na różne wydatki.

Każde z moich dzieł jest na etapie "przedzarobkowym" mianowicie albo jest tworzone, albo znajduje się w stadium ,które nie wygeneruje aktualnie dużego zysku.

Wybrałem drogę "długoterminową" i chcę przygotować projekty raz a porządnie - uwzględniając badania rynku itp.

Przejdę jednak do sedna - wstawianie Adsense bądź korzystanie z innych PP nie za bardzo mi się opłaca ,gdyż na samą wypłatę musiałbym dość długo czekać.

Tak więc interesuje mnie jakaś robota w stylu tworzenia dla kogoś zaplecza bądź stron pod Allegro ;) no albo jakieś inne ciekawe metody "szybkiego" zarobku.

Oczywiście liczę się z tym ,że jeżeli chcę coś zarobić to muszę trochę w to wsadzić czasu i pracy - nie przeraża mnie to.

Prosiłbym o jakieś ciekawe metody szybkiego zarobku oraz o informację dt. jak długo trzeba szukać klienta do kupna pkt z SWL bądź stron pod zaplecze.

Za to ,że trochę się zamotałem - przepraszam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no albo jakieś inne ciekawe metody "szybkiego" zarobku.

Jump to the bank :}

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności